. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Víte, co všechno dokáže kvalitní programovatelný zdroj?

Víte, co všechno dokáže kvalitní programovatelný zdroj?

Pokud potřebujete simulovat přepětí, pomalý náběh, kolísání a jiné průběhy, které se mohou v praxi objevit, pak Vás zdroje TDK Lambda s největší pravděpodobností nezklamou.

Představte si laboratorní (testovací) zdroj, který dokáže poskytnout prakticky libovolný průběh. Zapnutí, výpadek, opětovné zapnutí a mnohé jiné průběhy, kterými můžete otestovat Váš výrobek "jednou ranou" - to jsou programovatelné laboratorní zdroje TDK Lambda. Snad největší výhodou programovatelného zdroje (obecně) je fakt, že při samotném testování již nemusíte nic měnit, sledovat, zapisovat… Je pochopitelné, že takový sofistikovaný přístroj je citelně dražší než běžné laboratorní zdroje, avšak dokáže přinést nesmírnou úsporu času a spolehlivost do výroby. Ve většině případů není možné s běžným zdrojem dosáhnout simulaci reálného kolísání napětí v napájení, výpadky, rušení… Toto "dynamické" testování je současně schopno odhalit riziko "zamrznutí" Vašeho výrobku (undervoltage lockout) při krátkém podpětí.

Společnost TDK Lambda patří k naprosté špičce v této oblasti a její přístroje poskytují doslova nevyčerpatelné možnosti použití, konfigurace a ovládání. Ať již je to extrémně rychlá odezva, možnost paralelního provozu více zdrojů, řízení přes LAN, USB, RS485, GPIB... téměř všechny možnosti, které v této oblasti známe, najdeme u zdrojů TDK Lambda.

Hlavní série:

  • Z+ (200-800W) – mimořádně nízká a kompaktní série. Generování libovolných průběhů s rozlišením 16bitů (+ vnitřní paměť), max. výstupní napětí 10-650VDC. RS232/485, USB a analogové rozhraní. Aktivní PFC (typicky 0,99). Pokročilý mód parallel master/slave.
  • ZUP (200-800W) – max. napětí 6-120V, max. 132A CC/CV, softwarová kalibrace, paměť na poslední nastavení, aktivní PFC. RS232/485 a analogové rozhraní.
  • GENESYS (750-15000W) – výjimečná spolehlivost a výkon. Max. 650V, max. 1000A. Auto-restart nebo bezpečný start (volitelný uživatelem). Paměť na poslední nastavení, Dostupné ve čtyřech velikostech – GENH, GEN 1U, GEN 2U a GEN 3U. Volitelný USB nebo LAN převodník a další příslušenství.

Možnosti zdrojů jsou skutečně rozsáhlé, což ilustrují přiložené obrázky. Podrobnější informace naleznete v katalogu programovatelných laboratorních zdrojů, jakož i v brožuře TDK Lambda power supplies and DC-DC converters.

Základní vlastnosti a výhody:

  • Špičkové programovatelné zdroje
  • Neocenitelné pro vývoj, výrobu a servis
  • Ideální i pro „zahořování“ (burn-in) zařízení
  • Generování libovolných průběhů
  • RS232/485. USB, LAN, GPIB ...

Zdroje TDK Lambda Vám můžeme dodat v termínu 4-12 týdnů za výhodných podmínek.

V případě zájmu o jakýkoliv typ kontaktujte prosím společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

Víte, co všechno dokáže kvalitní programovatelný zdroj?
Katalog programovatelných laboratorních zdrojů
Zdroje TDK LambdaGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Aktivní GPS anténa 2JM011
Aktivní anténa GPS zajišťuje kvalitní a čistý signál i za zhoršených podmínek.
od 172 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007