. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Potřebujete Raspberry Pi s displejem? Zkuste Armadillo 43T

Potřebujete Raspberry Pi s displejem? Zkuste Armadillo 43T

Armadillo 43T integruje 4.3" TFT displej, rezistivní dotykový panel a jednodeskový počítač s operačním systémem Linux do kompaktního celku.

Armadillo 43T je vhodný pro každého, kdo potřebuje kompletní mikropočítač s displejem – „all in one“ řešení.

Armadillo 43T je poháněn operačním systémem Armadillian, který je sestaven tak, aby optimálně využíval možnosti Armadilla 43T a současně zůstal "Raspbian kompatibilní" a umožnil tak běh většiny aplikací, vytvořených pro Raspberry Pi ™. Armadillian obsahuje ArmadilloConfig, který umožňuje nastavení základních vlastností pomocí dotykového panelu bez nutnosti připojit externí klávesnici a myš.

Operační systém je uložen na mikro SD kartě, která slouží současně jako trvalé úložiště dat (hard disk). Rozhraní USB Host umožňuje připojit široké spektrum zařízení např. Ethernet nebo WiFi USB modul. Armadillo 43T používá stejný procesor jako Raspberry Pi ™, přičemž stránka http://elinux.org/RPi_VerifiedPeripherals Vám může pomoci identifikovat kompatibilní zařízení.

Armadillo 43T poskytuje 13 GPIO (binární vstupy/výstupy), ze kterých 2 mohou být použity jako I2C, 5 jako SPI a 2 jako UART. Uživatel má též k dispozici dva PWM výstupy, z nichž jeden je sdílen s mono audio výstupem, připojeným přes zesilovač na mini reproduktor. GPIO jsou 3,3V TTL kompatibilní. V případě, že jsou nakonfigurovány jako vstupy, jsou tolerantní 5V.

Armadillo 43T je možné napájet přes DC konektor, mikroUSB konektor nebo přes napájecí vývody z externího zdroje 5V DC /1A. Typický odběr je 400mA.

Základní vlastnosti a výhody:

  • Stejný procesor jako Raspberry Pi™ (BCM2835 s 512MB RAM)
  • 4.3" TFT LCD s rozlišením 480x272, 16,7 milionu barev
  • Integrovaný rezistivní dotykový panel
  • Rozhraní USB Host
  • Operační systém Armadillian, optimalizovaný pro Armadillo (Raspbian kompatibilní)
  • 4 montážní otvory pro spolehlivé uchycení

Armadillo 43T najdete v našem standardním skladovém sortimentu. Další informace můžete nalézt v katalogovém listu Armadillo 43T.

V případě zájmu o jakýkoliv produkt 4D-Systems kontaktujte prosím společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

Potřebujete Raspberry Pi s displejem? Zkuste Armadillo 43T
Produkty 4D-Systems
Katalogový list Armadillo 43TGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PRESTO - Rychlý a univerzální USB programátor
PRESTO je velmi rychlý programátor moderní koncepce. Programuje velké množství součástek - mikrokontroléry, CPLD, FPGA, sériové FLASH a EEPROM, apod.
Skladem od 2196 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007