. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Modelářská show 2015
14. srpna 2015 - 7:41 | Pandatron | Modelářská show 2015 | Komentářů: 0  

Modelářská show 2015

Akrobatické lety špičkových RC pilotů, ukázky vzdušného boje modelů kategorie Aircombat, lety špičkových maket modelů skutečných letadel.

Akrobatické lety špičkových RC pilotů, ukázky vzdušného boje modelů kategorie Aircombat, lety špičkových maket modelů skutečných letadel, to vše doplněno odborným i zábavným komentářem zažijete 15. srpna na Šiklově mlýně u Zvole nad Pernštejnem. O večerní program se postará noční prohlídka Strašidelného zámku Draxmoor v Dolní Rožínce. Tato prohlídka pro dospělé začíná ve 22 hodin. Předposlední srpnovou sobotu 22. 8. zveme všechny na velký Rodinný den s Haribo a také velký koncert Františka Nedvěda.

Držitelé rodinných a senior pasů mohou navíc využít různé slevy a výhody. V půlce srpna již pravidelně Šiklův mlýn propůjčuje svá letiště příznivcům modelů letadel i helikoptér. V sobotu 15. srpna se k nám sjedou modeláři z celé České republiky, aby předvedli své modely a hlavně úžasné akrobatické kousky. K vidění budou nejrůznější modely letadel, které jsou kolikrát věrnou kopií skutečných letounů.

Úžasná podívaná bude zajisté ukázka vzdušného boje modelů kategorie Aircombat, což je boj modelů letadel o 12 m dlouhé stuhy přivázané na modelech. V minulosti k nám létaly i modely stíhacích letounů, které dosahují rychlosti až 400 km nebo německý bojový letoun, který dokonce napodoboval střelbu a ve finále shodil i bombu. Fanoušci helikoptér si přijdou na své při přehlídce a akrobacii všemožných modelů. Pilotů se k nám sjede kolem 40 a nejmladšímu je teprve 5 let. Po celý den běží ve westernovém městečku denní program včetně divadel, nové westernové show a tanečních přehlídek na náměstí.

Zábavu si můžete užít i na více jak dvacítce atrakcí (např. zrcadlový labyrint, jízda na el. býkovi nebo okružní jízda po areálu s výkladem v Safari vláčku). K dispozici je také aquapark s divokou řekou a megatrampolínou, nebo jízdy ve speciálně upraveném bojovém vozidle pěchoty. Ve večerních hodinách se můžete těšit na noční ohňovou show pohádku Poslední dračí vejce. Bláznivý příběh zasazen do světa pohádky, který pobaví nejen děti, ale i dospělé zakončí ohňostroj. Noc však nekončí. Upíry, kostlivce s motorovou pilou či děsivou čarodějnici můžete potkat od 22 hodin na unikátní Noční prohlídce Strašidelného zámku Draxmoor v Dolní Rožínce.

PROGAM SOBOTA 15. 8.:

  • V 10 hodin zahájení programu na náměstí westernového městečka a první vystoupení temperamentních Mexičanek i tanec hadí ženy Amry.
  • V 10:30 ukázky modelů letadel na horním letišti Golf
  • Od 11:00 ukázky modelů helikoptér na spodním letišti Buffalo Na 11:30 je připravené humorné divadelní představení z divokého západu Samovo tajemství v přírodním amfiteátru a po něm následuje kankán a tanec vězenkyň na náměstí westernového městečka.
  • Ve 14:30 se sejdeme v amfiteátru na novou westernovou show "Amerika v čase zábavně i poučně".
  • Od 16:00 ukázky modelů letadel na horním letišti Golf V 16:30 ukázky modelů helikoptér na spodním letišti Buffalo V 18:00 nás opět v amfiteátru čeká krásný dramatický příběh Molly Parkerová, kde nebudou chybět divoké přestřelky a ohlušující výbuchy.
  • Od 19 hodin bude na náměstí probíhat animační večer
  • Na 21. hodinu se sejdeme naposledy v amfiteátru na noční ohňovou show pohádku Poslední dračí vejce.
  • Po 22. hodině je připravená Dicso party a jízdy v nočním strašidelném vláčku ve westernovém městečku nebo noční prohlídce Strašidelného zámku Draxmoor v Dolní Rožínce.

CELÝ DEN:

  • V Dolní Rožínce je otevřen Strašidelný zámek Draxmoor.
  • Atrakce v areálu Šiklova mlýna pro celou rodinu.

Více informací zde: Modelářská show 2015GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WiFi moduly WizFi250-H
WiFi moduly WizFi250 přinášejí snadné a rychlé připojení libovolné aplikace do internetu, nebo vytvoření vlastního AP.
Skladem od 640 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007