. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
První síťově propojená pračka na světě od Miele

První síťově propojená pračka na světě od Miele

Pračka automaticky prostřednictvím telefonu připomene, že dochází prací prostředek.

Pračka automaticky prostřednictvím telefonu připomene, že dochází prací prostředek. Varné desky s novým senzorem zajistí, aby se na pánvi již nic nepřipálilo. A kávovar nyní nabízí nejen přípravu 16 různých druhů kávy, ale automaticky se také odvápňuje. Tyto a další technické novinky odhalila společnost Miele na veletrhu IFA 2015.

Na veletrhu IFA 2015 představila Miele nové high-tech prvky a další smart detaily u svých spotřebičů: smažení s přesnou teplotou díky infračervenému snímání (TempControl), automatické odvápnění kávovaru, popisovatelné dveře chladničky s tabulovým povrchem nebo vysavač s nejlepší energetickou účinností – a přepínatelným stupněm intenzity („Boost“).

Klíčovou událostí se stalo představení prvního síťově propojeného dávkovacího systému na světě s názvem EditionConn@ct. Když v zásobníku dochází prací prostředek, elektronika pračky Miele prostřednictvím WLAN a internetu automaticky vyšle signál do chytrého telefonu nebo tabletu uživatele. Pouhými třemi kliknutími můžete objednat novou dodávku – bez spuštění operačního systému počítače, bez otevření internetového obchodu Miele a bez vyhledávání produktu. Dodání obvykle následuje do dvou pracovních dnů. TwinDos Miele je jediný systém pro dávkování tekutého pracího prostředku na trhu, který díky dvoufázovému principu vypere jak bílé, tak silně zašpiněné prádlo beze zbytku. K tomu vhodný prací prostředek UltraPhase 1 a 2 je k dostání pouze u Miele.

Sporáky Range Cooker jsou přizpůsobeny na míru specifickým preferencím zákazníků na druhé straně Atlantiku – XXL sporáky jsou vyrobeny podle amerických zvyklostí, ale v kvalitě Miele. V závislosti na modelu nabízejí nesrovnatelnou rozmanitost přípravy pokrmů. „Odezva na tyto spotřebiče u nás však daleko předčila naše očekávání,“ uvedl generální ředitel dr. Markus Miele na tiskové konferenci IFA. „Rozhodli jsme se proto nabídnout sporáky Range také na evropském trhu.“ Také s novou cenou základních modelů myček nádobí Miele pozorně sleduje potřeby zákazníků a s akční sérií „Active“ nabízí zejména mladým lidem přesvědčivou novou alternativu – v kvalitě Miele a testovanou na 20 let životnosti.

Zdroj: www.miele.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PUSBIO1R - Multifunkční relé s USB rozhraním
Multifunkční relé s USB rozhraním - PUSBIO1R patří do skupiny nové řady USB – relé a USB – I/O převodníků. Moduly jsou vybaveny výkonovými relé a izolovanými vstupy. Pro ovládání slouží aplikace PUSBIO – Control Software.
Skladem od 345 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007