. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nové napájecí zdroje řady LRS firmy Mean Well v nabídce TME

Nové napájecí zdroje řady LRS firmy Mean Well v nabídce TME

V nabídce TME se objevily nové napájecí zdroje řady LRS firmy MEAN WELL. LRS je modernější verzí oblíbených průmyslových napájecích zdrojů řady RS.

Nové napájecí zdroje se vyznačují menšími rozměry (v porovnání s řadou RS) při značně lepších parametrech. Výška zdrojů LRS je pouhých 30 mm a účinnost se zvýšila až na 91%. LRS splňují světové normy spotřeby energie. Příkon bez zatížení je menší než 0,3 W.

Podobně jak jejich předchůdce se zdroje LRS vyrábějí ve variantách s výkonem 35, 50, 75, 100, 150 W, mají ochrany proti přepětí, přetížení, zkratu a široký rozsah pracovních teplot -30 do +70 °C. Rovněž vzrostl koeficient MTBF (střední doba mezi poruchami), což činí zdroje LRS ještě spolehlivější.

Seznamte se s nabídkou napájecích zdrojů LRS...

Více informací na: http://www.tme.eu/cz/pages/Product_of_the_week:nove-napajeci-zdroje-rady-lrs-firmy-mean-well-v-nabidce-tme.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007