. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Ruční radiostanice VX-260
24. září 2015 - 7:35 | Pandatron | Ruční radiostanice VX-260 | Komentářů: 0  

Ruční radiostanice VX-260

Vertex Standard, přední výrobce radiostanic, představuje ruční radiostanice VX-260 s novými funkcemi a větší přidanou hodnotu.

Vertex Standard LMR, Inc., přední výrobce radiostanic, dnes představil svou novou řadu VX-260, která poskytuje více funkcí a větší přidanou hodnotu. Nová řada radiostanic je určena širokému spektru zákazníků z různých oblastí, jako jsou bezpečnostní firmy, výrobní podniky, hotely nebo správa budov.

Tato řada ručních radiostanic VX-260, která pracuje v pásmu VHF/UHF, přináší vylepšený přenos hlasu, rozšířenou interoperabilitu, programovatelná nouzová upozornění a systém univerzálních baterií. Použití tohoto systému umožňuje uživatelům sjednotit napájení na jeden typ baterie, protože všechny radiostanice Vertex Standard mají stejnou nabíjecí platformu.

Nová řada obsahuje model VX-261, který je vybaven 16 kanály a dvěma uživatelsky programovatelnými tlačítky, a model VX-264 se 128 kanály, šesti programovatelnými tlačítky a s vestavěným inverzním šifrováním hlasu.

„Nové ruční radiostanice přináší to, co zákazníci potřebují – kompletní řešení, které je efektivní z hlediska nákladů, zvyšuje kvalitu zvuku, používá systém univerzálních baterií a rozšiřuje interoperabilitu s MDC 1200® a FleetSync®*,“ říká Andre Flasche, ředitel distribuce pro Evropu a Afriku, Vertex Standard. „Klíčové na našich kompaktních a vybavených radiostanicích je, že dávají zákazníkům možnost komunikovat bez kompromisů. Naše inovovaná série ručních radiostanic přináší větší hodnotu a technické schopnosti, čímž vylepšují jejich používání v praxi. Tato řada je určena pro zákazníky, kteří hledají další zvýšení efektivity. “

Společnost Vertex Standard představila také širokou škálu příslušenství a doplňků.

O Vertex Standard
Společnost Vertex Standardní LMR, Inc., byla založena v roce 1956 a své hlavní sídlo má v Tokiu v Japonsku. Je globálním výrobcem obousměrných radiokomunikační zařízení, které prodává a zajišťuje servis v regionu EMEA prostřednictvím sítě prodejců. Pro více informací o jakékoli radiostanici Vertex Standard můžete navštívit www.vertex-standard-emea.com, sledovat profil na Facebooku nebo zaslat e-mail na adresu: vertexstandard-emea@vertexstandard.com

Zdroj: Vertex StandardGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
CBA-LS-40M
Kablík s konektorem pro GPS modul GPS-320FW od RF Solutions.
od 165 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007