. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Soutěž pro české studenty od Ericssonu
7. října 2015 - 7:04 | Pandatron | Soutěž pro české studenty od Ericssonu | Komentářů: 0  

Soutěž pro české studenty od Ericssonu

Společnost Ericsson otevřela registraci do mezinárodní soutěže Ericsson Innovation Awards 2016 (EIA), do které se mají jedinečnou příležitost zapojit i studenti z České republiky.

Společnost Ericsson otevřela registraci do mezinárodní soutěže Ericsson Innovation Awards 2016 (EIA), do které se mají jedinečnou příležitost zapojit i studenti z České republiky. Soutěž umožňuje studentům rozvíjet jejich inovativní nápady ve spolupráci s experty Ericssonu.

Tématem EIA 2016 je „Budoucnost městského života“. Očekává se, že do roku 2050 bude 70 % světové populace žít ve městech. Soutěž se proto soustředí na nápady, jak využít informačních a komunikačních technologií k tomu, abychom zlepšili kvalitu života ve městech.

Registrace do EIA 2016 je otevřena všem studentům ve dvou- až čtyřčlenných týmech. Registrace probíhá do 30. listopadu 2015. Dne 18. prosince bude poté vyhlášeno deset semifinalistů. Devět z nich bude vybráno zástupci Ericssonu, desátý potom veřejným hlasováním. Vybrané týmy budou pracovat na rozvoji svého nápadu a vytvoření byznys plánu. Čtyři z týmů poté postoupí do velkého finále, které se uskuteční ve švédském Stockholmu.

Vítězný tým získá odměnu 25 000 EUR. V loňském roce se to podařilo týmu z Ukrajiny, který přišel s nápadem znalostního výměnného programu pro studenty a seniory. Studentům se účastí v EIA 2016 otevřou lukrativní kariérní možnosti. Semifinalisté si budou moci vyzkoušet stáž nebo pracovní úvazek pro společnost Ericsson.

Více informací naleznete na následujícím odkazu:

http://www.ericsson.com/innovationawards

Sledujte také stránku EIA na Facebooku:

https://www.facebook.com/ericssoninnovationawardsGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WIZ107SR-RS232
Převodník TCP/IP <-> RS232 s RJ45 konektorem.
Skladem od 600 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007