. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
FLIR TG165 – termokamera skutečně za babku
13. října 2015 - 8:51 | Pandatron | FLIR TG165 – termokamera skutečně za babku | Komentářů: 0  

FLIR TG165 – termokamera skutečně „za babku“

Pokud se Vám zdají ceny termokamer vysoké, ale chtěli byste využívat výhodu grafického zobrazení teploty, pak je TG165 ten pravý přístroj pro Vás. Během října 2015 můžete mít tento skvělý přístroj za 299EUR!

Infračervený teploměr nebo termokamera? Typické dilema který přístroj si vybrat lze nyní vyřešit velmi jednoduše - koupí vizuálního teploměru Flir TG165! Termokamera je skvělá věc pro různá odvětví průmyslu, jak jsme nastínili například v článku "S termokamerou FLIR odhalíte skryté vady". Snad jedinou nevýhodou kvalitních termokamer jsou jejich ceny. Zvláště pro občasné použití asi většina z nás zváží investici 1000+ Eur za takový přístroj.

Ale to platilo jen dosud, protože cena termokamery TG165 od firmy FLIR klesla na neuvěřitelných 299EUR!

Dobrou službu udělá i infračervený teploměr, ovšem jeho použitím přicházíme o jedinečnou vlastnost grafického zobrazení rozložení teploty v daném zařízení. Reálně asi nikdo není schopen provést například 3600 měření (při 60x60px) za pár sekund a následně si udělat představu o tom, jak to asi s teplotou v daném zařízení vypadá.

Z tohoto pohledu je novinka spoločnosti Flir – TG165 jedinečný přístroj adresovaný pro každého, kdo chce mít vizuální představu o teplotě za přijatelnou cenu. TG165 je kombinací kvalitního bodového teploměru (24: 1) s IR kamerou s novým čipem Flir „LeptonR“.

Bez zbytečného "zaobalování" můžeme rovnou říci, že zobrazovací funkce TG165 má pevně nastavený rozsah a z obrazu není možné přesně odečítat teplotu (mimo středu obrazu, kde se měří přesně s centrálním teploměrem). To však v praxi obvykle vůbec nevadí, protože takové zobrazení postačuje k odhalení teplejších/ chladnějších míst a následně můžeme na dané "podezřelé" místo namířit střed měřeného pole.
Ve výsledku tak máme přístroj, který je v praxi plně použitelný pro vizuální inspekci rozvaděčů, motorů, kompresorů, DPS a dalších za cca poloviční cenu vůči termokameře.

Benefitem TG165 je i dvojitý (divergující) laser, který reálně ohraničuje měřenou plochu - nezávisle na vzdálenosti měřeného objektu. Profesionální zpracování a odolnou konstrukci podtrhuje i fakt, že je přístroj navržen tak, aby vydržel pád z výšky 2m.

Základní vlastnosti a výhody:

  • Jedinečný přístroj, spojující výhody IR teploměru a termokamery za 1 cenu
  • IR teploměr 24:1 s rozlišením 0,1°C
  • -25...+380°C, nastavitelná emisivita
  • Dvojitý laser pro přesné ohraničení měřeného prostoru
  • Micro IR senzor LeptonR 80x60px s horní hranicí zobrazení 127°C
  • Uložení výsledků na uSD kartu (8GB, v balení) + přenos přes USB
  • Závit pro statív

Detailní informace Vám poskytne brožura a katalogový list TG165.

V případě záujmu kontaktujte prosím společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

FLIR TG165 – termokamera skutečně „za babku“
Katalogový list TG165
S termokamerami Flir odhalíte i skryté vadyGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PUSBIO4R - USB - 4x relé + 4x vstupy
Modul PUSBIO4R patří do skupiny nové řady USB – relé a USB – I/O převodníků. Moduly jsou vybaveny výkonovými relé a izolovanými vstupy. Pro ovládání slouží aplikace PUSBIO – Control Software.
Skladem od 735 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007