. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Profesionální 3D tiskárna DeeRed
21. října 2015 - 6:47 | Pandatron | Profesionální 3D tiskárna DeeRed | Komentářů: 0  

Profesionální 3D tiskárna DeeRed

Profesionální 3D tiskárna DeeRed od společnosti be3D se může pochlubit největším objemem tisku ve své kategorii. Nejnovější tiskárna DeeRed se představí na 3D Printshow v Paříži.

Společnost be3D, většinově vlastněná společností Y Soft a přinášející revoluci na trh domácích a profesionálních 3D tiskáren, dnes oznámila svoji nejnovější verzi produktu DeeRed, což je její největší profesionální 3D tiskárna pro prototypování i tvorbu hotových výrobků. Nejnovější verze DeeRed se poprvé představí veřejnosti na 3D Printshow v Paříži ve dnech 16.-17. října.

DeeRed se může pochlubit největší kapacitou 3D tisku ve své cenové kategorii s tiskovou komorou o objemu 400 x 600 x 800 mm, což představuje nárůst objemu o 50 %. Designéři a výrobci nyní mohou vyrábět hotové objekty v rámci jednoho tisku, aniž by museli sestavovat dohromady několik menších předmětů.

"S DeeRed jsme se zaměřili na jednoduchost a lehkost 3D tisku, aby se naši zákazníci mohli soustředit na svoji kreativitu, design a inovaci", vysvětluje David Miklas, CEO be3D. "Když je klíčovým ukazatelem doba potřebná k uvedení produktu na trh, schopnost vytvářet vysoce kvalitní, velké objekty za dostupnou cenu se stává ještě zásadnější."

DeeRed, tedy 3D tiskárna používající metodu Fused Filament Fabrication (FFF), tzn. tisk pomocí termoplastu, má dva extrudéry, které podporují tisk dvěma různými materiály či dvěma různými barvami. Kromě větší tiskové komory a menší celkové stopy přináší nejnovější verze DeeRed řadu dalších zlepšení.

Příprava tisku a kvalita tisku:

  • Vyjímatelná tisková platforma - umožňuje snadný přístup k přípravě tiskové platformy a vyjmutí hotového tisku
  • Nová vyhřívaná podložka pro tisk za použití pokročilých materiálů, například ABS a HIPS
  • Rozšířené portfolio šablon s tiskovými profily - předdefinované nastavení v rámci softwaru DeeControl pro získání optimalizovaných parametrů; DeeControl je proprietárním softwarem společnosti be3D pro vrstvení, který připravuje soubory k 3D tisku a je součástí tiskárny DeeRed

Nové prvky pro snadné ovládání a bezpečnost:

  • Nová a větší sedmipalcová dotyková obrazovka - umožňuje 3D tisk zahájit, pozastavit a pokračovat v něm prostřednictvím intuitivního dotykového rozhraní
  • Webkamera - poskytuje možnost průběh tisku sledovat na dálku a pořizuje z něj snímky
  • Ethernetové připojení - umožňuje přenos konečných souborů k tisku do tiskárny DeeRed z jakéhokoliv počítači v síti
  • Magnetické zámky dvířek tiskárny a možnost uzamknout přístup k tiskárně - zabraňuje nežádoucímu otevírání dvířek tím, že dojde k automatickému pozastavení tisku a zabezpečení tisku, dokud není tisk dokončen a připraven k vyjmutí majitelem tisku

DeeRed je ideálním řešením pro celou řadu profesionálních aplikací, od rychlého prototypování designery a tvorbu modelů architekty až po na míru šité produkty pro marketingové agentury, výrobu hotových předmětů i tzv. augmented manufacturing.

Cena a dostupnost:
DeeRed se veřejnosti poprvé představí na 3D Printshow v Paříži dne 16. října na Stand IN-2 v Carrousel du Louvre. Výrobcem doporučovaná maloobchodní cena pro DeeRed začíná na 25 000 Euro (přibližně 28 000 USD) a tiskárna bude běžně dostupná v prvním čtvrtletí roku 2016. Pro více podrobností a produktových specifikací navštivte, prosím, internetové stránky be3dprinters.com.

Společnost be3D, většinově vlastněná společností Y Soft, přináší revoluci na trh domácích a profesionálních 3D tiskáren. Nabízí dva pokročilé modely 3D tiskáren, DeeGreen a DeeRed, které jsou navrženy tak, aby plně uspokojily potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Společnost be3D má své sídlo v České republice a je zastoupena v Evropě, Severní a Jižní Americe, Austrálii, Japonsku a Spojených arabských emirátech. V roce 2014 koupila v be3D většinový podíl společnost Y Soft.

Zdroj: be3DGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PBTM s integrovanou anténou
Modul s BTM-112 od firmy Rayson usnadňuje jeho použití a doplňuje modul o anténu.
Skladem od 349 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007