. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Do Česka zamířila chytrá zásuvka na dálkové ovládání

Do Česka zamířila chytrá zásuvka na dálkové ovládání

A nabízí se hned několik způsobů, jak ji využít.

Holandská značka PowerCube přivedla na český trh inteligentní zásuvku PowerCube Remote, která vás dostane do kolen zejména tím, že ji můžete ovládat dálkově. Tahle vychytávka vám značně usnadní a zpříjemní život. A nabízí se hned několik způsobů, jak ji využít. Dálkový ovladač můžete umístit prakticky kamkoliv, takže až budete mít například při vaření zašpiněné ruce od jídla, pohodlně jej na zemi sešlápnete nohou a rázem se rozsvítí celá místnost. Tuto oranžovou krásku oceníte také tehdy, až se vám nebude chtít z vyhřáté postele jen kvůli tomu, abyste zhasli světlo. Jelikož se dá jediný ovladač spárovat s více zásuvkami, budete moci ovládat osvětlení a všechna ostatní elektrická zařízení zapojená v PowerCube jediným kliknutím.

Dálkový ovladač navíc neobsahuje žádné baterie. Po stisknutí tlačítka se vytvoří kinetická energie, která vyšle impuls do prodlužovací zásuvky. Nemusíte se tedy bát, že by vám zásuvka kvůli vybitým bateriím přestala fungovat v tu nejnevhodnější chvíli. Navíc za nákup baterií ušetříte peníze a budete šetřit životní prostředí. Na zadní straně ovladače je umístěná lepící nanopodložka „sticky-pad“, díky které můžete ovladač opakovaně připevnit na libovolný hladký povrch.

Zásuvkový systém PowerCube
To, proč je tento systém unikátní, je zejména rozložení zásuvek na samotné PowerCube. Díky krychlovému tvaru nedochází k blokaci žádné ze zásuvek a pohodlně tak můžete využít všechny najednou. Svoji oblíbenost si kostky zasloužily také svým krásným designem. PowerCube tak můžete brát i jako krásný bytový doplněk. Ostatně právě design získal několik ocenění, mezi ty nejvýznamnější patří například Red Dot Design Award z roku 2014. Výrobci dbali i na bezpečnosti, takže každá ze zásuvek obsahuje dětskou pojistku.

Dostupnost
Na trhu je momentálně k dostání devět variant. Každá kostka má originální vlastnosti a také svoji unikátní barvu. Systém PowerCube je navíc modulární. Vytvořit si tak můžete vlastní zásuvkové sestavy, abyste dostali potřebnou kombinaci elektrických zásuvek a USB portů. Nejoblíbenější variantou je PowerCube Extended USB, na které najdete kombinace čtyř klasických zásuvek a dvou USB portů. Růžovou verzi PowerCube Rewirable si oblíbí zejména cestovatelské duše, protože obsahuje čtyři vyměnitelné koncovky. Cena PowerCube začíná na 319 Kč. Produktovou řadu Remote zakoupíte v setu za 899 Kč, samostatně pak za 729 Kč za zásuvku či 309 Kč za ovladač.

Více informací o PowerCube najdete na www.powercube.cz. Produktové i lifestyle fotografie jsou k dispozici na www.dropbox.com.

Zdroj: Powercube.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (4):

Zobrazit starší 30 dnů (4)...

host
4. Dne 05. 11. 2015 v 13:13 zaslal host
Detenční zařízení
Tak vás tu chytrá zásuvko vítáme !


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
CBA-LS-40M
Kablík s konektorem pro GPS modul GPS-320FW od RF Solutions.
od 165 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007