. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Soubor průmyslových veletrhů
30. listopadu 2015 - 8:12 | Pandatron | Soubor průmyslových veletrhů | Komentářů: 0  

SOUBOR PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ V NOVÉM TERMÍNU

Společnost Gartner předpovídá, že v roce 2016 bude celosvětově využíváno na 6,4 miliardy připojených věcí, což představuje 30 procentní nárůst oproti roku 2015.

Další ročník průmyslových veletrhů se uskuteční v PVA EXPO PRAHA ve zcela novém termínu, a to 10. – 13. května 2016. Hlavním důvodem změny je zájem o veletrhy ze strany významných subjektů, které se doposud veletrhu neúčastnily kvůli nevyhovujícímu termínu. Nově se tak otvírají jak nové možnosti veletrhu, tak i zvýšený zájem ze strany významných vystavujících firem a návštěvníků.
Tradiční veletrhy FOR INDUSTRY, FOR ENERGO a FOR LOGISTIC budou rozšířeny o veletrh 3D technologií FOR 3D, veletrh informačních systémů pro průmysl FOR INFOSYS a mezinárodní dopravní veletrh FOR TRANSPORT. Vystavovatelé předvedou pestrou nabídku nových produktů a technologií, připraveny budou i tematické přednášky a semináře. Další novinkou roku 2016 je prodloužení termínu konání ze tří na čtyři dny.

Ohlednutí za minulým ročníkem
V dubnu 2015 přilákaly průmyslové veletrhy do Letňan téměř 7600 návštěvníků, kteří zhlédli bezmála 200 expozic na ploše 5853 m2. Hlavním lákadlem byly nejnovější strojírenské technologie, nové trendy ve 3D tisku, atraktivní modely elektromobilů i odborné konference doprovodného programu. „Každý rok chceme návštěvníkům i vystavovatelům nabídnout co nejkomplexnější přehled průmyslových oborů. V roce 2015 jsme představili téma 3D tiskáren, které nachází uplatnění i v běžném životě. O konference, přednášky a doprovodný program Souboj 3D tiskáren byl enormní zájem, a tak se pořadatel rozhodl zařadit v příštím ročníku souboru jarních průmyslových veletrhů také samostatný veletrh FOR 3D. V roce 2016 nabídneme ještě další dva nové veletrhy, naše cenová politika však zůstává stejná,“ říká ředitelka průmyslových veletrhů Vanda Yousifová.

Jarní průmyslové veletrhy představí v roce 2016 dva nové obory
V první polovině května 2016 se areál promění v přehlídku nejvyspělejších průmyslových technologií, strojů a produktů. Kromě mezinárodního veletrhu strojírenských technologií FOR INDUSTRY se představí i vystavovatelé z oboru, logistiky, skladování a manipulace FOR LOGISTIC, výroby, rozvodu a užití energie FOR ENERGO a 3D technologií FOR 3D. Tyto obory doplní dva nové veletrhy - neustále se rozvíjející obor informačních systémů pro průmysl FOR INFOSYS a mezinárodní dopravní veletrh FOR TRANSPORT. Pro návštěvníky bude připravena prezentace významných tuzemských i zahraničních firem. Už nyní jsou přihlášeny například firmy ATEQ Sp, z.o.o., Jiří Štěpánek – INDEVA, DEOM s.r.o, WANZL spol. s r.o. a mnoho dalších. Chybět nebude ani atraktivní doprovodný program – přednášky, semináře nebo workshopy. Vystavovatelé mohou jako každý rok přihlásit své nejinovativnější výrobky a produkty do soutěže Grand Prix. Ocenění Top Expo si pak odnesou nejpůsobivější expozice veletrhu a to do 50m2 a nad 50 m2.

Příznivá cenová politika
Ačkoliv se průmyslové veletrhy rok od roku rozšiřují o nové obory, cenová politika zůstává i v roce 2016 stejná. Vystavovatelé, kteří si plochu na vybraném veletrhu objednají v dostatečném předstihu, získají místo pro svou prezentaci za akční cenu. Vstřícná cenová politika pro vystavení strojů a velkých exponátů zůstává také zachována.

Na ENERGO SUMMITU vystoupí přední řečníci z Čech i zahraničí
První den veletrhu se uskuteční v Kongresovém sále areálu již 2. ročník mezinárodního energetického summitu, který se koná vždy jednou za dva roky. Jeho program se bude věnovat nejzásadnějším tématům současného světa energií, o kterých budou hovořit přední odborníci z České republiky i zahraničí. První ročník, který se v areálu PVA EXPO PRAHA konal v roce 2014, přilákal téměř 250 posluchačů. Nenechali si jej ujít ani zástupci velvyslanectví Číny, Itálie, Rakouska, Španělska, Ruska a Thajska.

Multifunkční areál PVA EXPO PRAHA
Největší veletržní areál v hlavním městě prošel za poslední roky rozsáhlou modernizací jak výstavních hal, tak zázemí pro návštěvníky i vystavovatele. V PVA EXPO PRAHA se ročně uskuteční na 80 akcí s účastí přes 5 600 firem z více než 30 zemí světa a návštěvností téměř 600 000. Areál byl v březnu tohoto roku rozšířen o Kongresový sál s ojedinělou kapacitou 650 osob.

Zdroj: PVA EXPO PRAHAGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB I/O modul s MCP2200
Malý modul USB I/O a UART s obvodem Microchip MCP2200
Skladem od 243 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007