. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Intel dokončuje akvizici společnosti Altera Corporation

Intel dokončuje akvizici společnosti Altera Corporation

Společnost Intel oznámila dokončení akvizice společnosti Altera Corporation, předního dodavatele technologie programovatelných hradlových polí FPGA.

Společnost Intel oznámila dokončení akvizice společnosti Altera Corporation („Altera“), předního dodavatele technologie programovatelných hradlových polí (FPGA, Field Programmable Gate Array). Akvizice doplňuje portfolio společnosti Intel a přinese nové třídy produktů do rychle rostoucích tržních segmentů datových center a internetu věcí (IoT, Internet of Things).

Altera bude působit jako nová obchodní jednotka společnosti Intel s názvem Programmable Solutions Group (PSG). Povede ji veterán Altery Dan McNamara. Intel zákazníkům Altery slibuje hladký přechod a bude pokračovat v podpoře i dalším vývoji jejích produktů, včetně SoC založených na ARM®, FPGA a energetických technologií. Kromě posílení stávajícího podnikání v oblasti FPGA bude PSG úzce spolupracovat s Intel Data Center Group a Internet of Things Group s cílem dodat novou generaci vysoce přizpůsobených, integrovaných produktů a řešení.

Zpráva pokračuje v anglickém jazyce
„Altera is now part of Intel, and together we will make the next generation of semiconductors not only better but able to do more,“ said Brian Krzanich, Intel CEO. „We will apply Moore’s Law to grow today’s FPGA business, and we’ll invent new products that make amazing experiences of the future possible – experiences like autonomous driving and machine learning.“

„As part of Intel, we will create market-leading programmable logic devices that deliver a wider range of capabilities than customers experience today,“ said McNamara, corporate vice president and general manager of the Programmable Solutions Group at Intel. „Combining Altera’s industry-leading FPGA technology and customer support with Intel’s world-class semiconductor manufacturing capabilities will enable customers to create the next generation of electronic systems with unmatched performance and power efficiency.“

Intel expects the acquisition to be accretive to non-GAAP EPS and free cash flow in the first full year after close, consistent with prior guidance. Intel expects the acquisition to be dilutive to GAAP EPS in the first full year after close primarily due to acquisition-related costs.

For additional information about the transaction, visit: http://intelacquiresaltera.transactionannouncement.com/

O společnosti Intel
Společnost Intel je světovým lídrem v oblasti inovací informačních technologií. Navrhuje a vytváří nezbytné technologie, které tvoří základ výpočetní techniky po celém světě. Intel také jako lídr korporátní odpovědnosti a udržitelnosti první na světě nabízí komerčně dostupné procesory bez obsahů konfliktních surovin. Další informace o společnosti Intel jsou dostupné na www.intel.com/pressroom a http://blogs.intel.com, o procesorech bez konfliktních surovin se dozvíte více na conflictfree.intel.com.

Zdroj: Intel, AlteraGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
CBA-LS-40M
Kablík s konektorem pro GPS modul GPS-320FW od RF Solutions.
od 165 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007