. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Kompaktní převodník času pro náročné podmínky

Siemens představuje kompaktní převodník času pro náročné provozní podmínky

Společnost Siemens rozšířila své portfolio robustních síťových komponent o převodník Ruggedcom RMC8388 - cenově výhodné a kompaktní zařízení pro konverzi času.

Společnost Siemens rozšířila své portfolio robustních síťových komponent o převodník Ruggedcom RMC8388 – cenově výhodné a kompaktní zařízení pro konverzi času, které je určené pro provoz v náročných podmínkách s velmi proměnlivými klimatickými podmínkami a prostředím. Zařízení je schopné odolat extrémním teplotám od -40 do +85 °C, vibracím a nárazům a přináší vysokou spolehlivost pro aplikace v oblasti výroby a přenosu elektrické energie. Díky možnosti ekonomicky optimální synchronizace času převodník Ruggedcom RMC8388 snižuje jak investiční výdaje, tak i náklady na údržbu.

  • Kompaktní převodník Ruggedcom RMC8388 pro konverzi času mezi normami IEEE 1588v2 a IRIG-B
  • Cenově optimální zařízení pro oblast distribuce elektrické energie
  • Začlenění starších inteligentních ochran (IED, Intelligent Electronic Devices) i v rámci moderního ethernetového přístupu

Modul Ruggedcom RMC8388 je dostupný v několika variantách a umožňuje převod mezi moderním protokolem PTP (Precision Time Protocol) – protokolem přesného času podle normy IEEE 1588v2 a staršími časovými kódy IRIG-B (Inter-range instrumentation group) nebo PPS (pulse per second). RMC8388 umožňuje použití starších IED zařízení v moderních ethernetových sítích bez nutnosti spravovat samostatnou síť pro synchronizaci času.

Kompaktní provedení činí z převodníku Ruggedcom RMC8388 ideální řešení pro moderní ethernetové sítě. Používá pouze omezený dodatečný prostor ve stávajících skříních a odkládá investiční výdaje tím, že umožňuje cenově optimální synchronizaci času i pro existující starší inteligentní elektronická zařízení, která nepodporují normu IEEE 1588. Kromě prodloužení životnosti starších zařízení IED umožňuje nový převodník Ruggedcom RMC8388 rovněž připojení starších zdrojů času k moderní ethernetové síti a dále postupnou modernizaci bez nutnosti modernizovat vše najednou.

Ruggedcom RMC8388 také snižuje vysoké náklady na údržbu u starších koaxiálních kabelů výměnou za standardní ethernetové kabely, které slouží jak pro komunikaci, tak pro účely správy času v celém rozsahu instalací až po venkovní rozvodny.

Společnost Siemens rozšířila své portfolio robustních síťových komponent o převodník Ruggedcom RMC8388 – cenově optimální, kompaktní zařízení pro konverzi času určené pro provoz v náročných provozních podmínkách s velmi proměnlivými klimatickými podmínkami a prostředím.

Další informace naleznete na adrese www.siemens.com/rmc8000

Zdroj: SiemensGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WiFi moduly WizFi250-H
WiFi moduly WizFi250 přinášejí snadné a rychlé připojení libovolné aplikace do internetu, nebo vytvoření vlastního AP.
Skladem od 640 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007