. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
V SOS electronic vyvinuli nejmenší napájecí zdroje na světě!

1. duben: V SOS electronic vyvinuli nejmenší napájecí zdroje na světě!

Vzorky těchto miniaturních bezdrátových zdrojů budeme v pátek přidávat do expedovaných balíků se zbožím ZDARMA!

Firma SOS electronic se ve spolupráci se společností Medist Czech s.r.o. pustila do projektu, který možná změní svět.

Základní vlastnosti a výhody:

  • Extra miniaturní rozměry o velikosti zrnka rýže
  • Jedinečné bezdrátové technologie
  • Nové nekonvenční materiály použité při vývoji
  • Několikaleté zkušenosti s vývojem a výrobou

Obě společnosti mají bohaté zkušenosti s dodávkou produktů, souvisejících s napájením. Výsledkem spolupráce je extrémně miniaturní napájecí zdroj. Vyznačuje se vysokou energetickou hustotou, relativně jednoduchou vnitřní strukturou a bezporuchovostí - výskyt poruch je prakticky zanedbatelný. Navíc je tento zdroj "bezdrátový" - tuto charakteristiku už ani nelze nazvat třešničkou na dortu, protože tohle je již spíše něco jako lanýž na zvěřině v 7 hvězdičkové restauraci, kde vaří 4 hvězdičkový michelinský kuchař.

První laboratorní testy dopadly výjimečně dobře. Drobné nedostatky byly zjištěny pouze při napájení výlučně kovově-plastových částí aplikací. Živé části zařízení s vysokým obsahem organických materiálů se chovaly vysloveně živě a vydržely pracovat opravdu dlouho (až do večera, tedy večeře).

Genialita řešení je v úplně jiném přístupu než dosud - vždyť posuďte sami. Zdroj obsahuje asi 10% bílkovin, 70% sacharidů a pouze 1 % tuku. Dále tu najdeme vitamíny - zejména B1, B2 a B3. Toto bude někdo opravdu těžce kopírovat - přesto musíme upozornit, že se mohou na trhu objevit levná nekvalitní řešení.

Zmínky o prvních pokusech vývoje sahají až do období 5-4,5 tisíc let před Kristem (nadšencům historie doporučujeme navštívit tento internetový "zdroj").

Navzdory nejvyššímu stupni ochrany několik prototypů těchto unikátních napájecích zdrojů uniklo z našich laboratoří a někteří vývojáři je již stihli nadesignovat do svých aplikací. V konečném důsledku je to dobře, protože Vám už nyní můžeme ukázat i konkrétní praktické příklady použití..

První kusy jsou již k dispozici a zákazníci, kterým budeme zasílat zboží v pátek 1. dubna dostanou na vyzkoušení i několik vzorků v "exotické" edici Jasmine.

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy SOS electronic
Medist Czech s.r.o.
Praktické příklady použitíGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB čtečka RFID
Modul pro čtení bezkontaktních identifikátorů RFID na frekvenci 125 kHz s USB výstupem.
Skladem od 790 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007