. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Společnosti Ericsson a Telefónica ukázaly přenos LTE-U

Společnosti Ericsson a Telefónica ukázaly přenos LTE-U naživo

Společnosti Ericsson a Telefónica reálně demonstrovali bezdrátový přenos LTE-U signálu. V rámci testu bylo použito vysoce výkonné zařízení Ericsson RBS 6402 Indoor Pico Cell.

Společnost Ericsson a globální telekomunikační operátor Telefónica reálně demonstrovali bezdrátový přenos LTE-U signálu. V rámci testu bylo použito vysoce výkonné zařízení Ericsson RBS 6402 Indoor Pico Cell, které nabízí tři standardy (LTE, WDCMA a Wi-Fi), deset frekvenčních pásem a rychlost 300 Mbps při LTE agregaci pásem.

LTE-U je komerčně dostupná kapacita v rámci Ericsson Networks Software umožňující operátorům využívat nelicencované 5GHz pásmo v kombinaci s licencovaným LTE pásmem. Operátoři díky ní mohou zvýšit rychlost stahování dat uvnitř budov, a zajistit tak svým zákazníkům pohodlnější práci s mobilními daty.

Společnost Ericsson zároveň oznámila implementaci celé řady rozšíření v rámci nabídky Ericsson Networks Software LTE-U. Tato rozšíření zahrnují: zvýšení výkonu a efektivity LTE-U, kratší LTE-U přenos v souladu se specifikacemi 3GPP Rel-13 Licence Assisted Access (LAA) či hladký přechod na technologii 3GPP Rel-13 LAA prostřednictvím softwarových aktualizací (platí pro Ericsson RBS 6402).

To umožní operátorům po celém světě využít nelicencované 5GHz pásmo okamžitě, ještě než bude technologie Rel-13 LAA přijata národními regulačními úřady, které zatím dovolují použití starších standardů.

Eric Parsons, šéf divize Mobile Broadband ve společnosti Ericsson, říká: „Tento společný průkopnický projekt společností Ericsson a Telefónica představuje významný milník ve vývoji LTE-U.“

Parson zároveň dodává: „Spolu s exponenciálně rostoucím datovým provozem se frekvenční pásmo stává jedním z nejdůležitějších a nejhodnotnějších zdrojů. Nelicencované 5GHz pásmo pomůže operátorům na maximum využít stávající investice do posílení datových tarifů a kapacity. Zákazníkům navíc přináší vysoce kvalitní prostředí, které ocení kdekoliv.“

Ericsson je předním mezinárodním dodavatelem telekomunikačních technologií a služeb. Prostřednictvím řešení fungujících v reálném čase vytváříme propojenou společnost (Networked Society), která nám všem umožňuje studovat, pracovat a svobodněji žít v trvale udržitelných společnostech po celém světě. Naši nabídku tvoří služby, software a infrastruktura informačních a komunikačních technologií určených telekomunikačním operátorům a jiným odvětvím. V současnosti se v sítích od firmy Ericsson uskutečňuje více než 40 % celosvětové mobilní komunikace a naše společnost zajišťuje servis sítí zákazníků s více než 2, 5 miliardami uživatelů. Působíme ve180 zemích a zaměstnáváme více než 115 000 pracovníků. Ericsson byl založen v roce 1876 a sídlí ve Stockholmu ve Švédsku. V roce 2015 činily tržby naší společnosti 246, 9 miliardy švédských korun (asi 29,4 miliardy USD). Ericsson je zapsán na stockholmské burze NASDAQ OMX a newyorské burze NASDAQ.

Zdroj: EricssonGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232C - převodník USB-UART, modul
Modul s obvodem CP2102 od Silicon Labs - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 190 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007