. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Koncové spínače řady NGC firmy Honeywell
15. dubna 2016 - 7:29 | Pandatron | Koncové spínače řady NGC firmy Honeywell | Komentářů: 0  

Koncové spínače řady NGC firmy Honeywell

Do nabídky TME byly přidány koncové spínače HONEYWELL z nejnovější řady NGC. Jejich největší předností je možnost umístění jednoduchého nebo dvojitého spínače do stejného pouzdra.

Do nabídky TME byly přidány koncové spínače HONEYWELL z nejnovější řady NGC. Jejich největší předností je možnost umístění jednoduchého nebo dvojitého spínače do stejného pouzdra. Tato řada se vyznačuje rovněž velmi velkým počtem možných konfigurací, překračujícím 380 tisíc.

V nabídce jsou dostupné spínače typu SPDT a DPDT, které v každé poloze uzavírají jeden ze dvou elektrických obvodů. Díky nevelkým rozměrům pouzdra a stupni krytí IP67 nacházejí tyto spínače uplatnění ve velmi mnoha aplikacích.


Obr. 1: Koncové spínače řady NGC firmy Honeywell

TME je rodinnou generační firmou existující od roku 1990. Vše začalo u malého obchodu s elektronickými součástkami pro servis a drobnou výrobu, založeného v Lodži (Polsko) bratry Adamem a Zbigniewem Kuczyńskými.V současnosti TME je dnes jedním z největších distributorů elektronických, elektrotechnických součástek, průmyslové automatizace a dílenského vybavení ve Evropě. Firma zaměstnává více než 500 zaměstnanců v centrále v Polsku a dceřiných firmách v dalších zemích.

Obsluhujeme několik desítek tisíc firem v 128 zemích a expedujeme 3000 balíků denně. Mezi 160 000 nabízených součástek naleznete výrobky většiny významných výrobců elektronických komponent.

Odkazy & Download:
TME Czech Republic s.r.o.
MICRO SWITCH™ Compact Limit Switches, NGC Series
MICRO SWITCH™ NGC SeriesGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
ID-12 - čtečka RFID
Modul čtečky bezkontaktní identifikace - RFID tagů s integrovanou anténou a dosahem 12 cm.
Skladem od 670 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007