. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Zájem o Internet věcí roste
19. dubna 2016 - 3:55 | Pandatron | Zájem o Internet věcí roste   verze pro tisk

Zájem o Internet věcí roste

Společnost SimpleCell, první operátor veřejné sítě pro Internet věcí (IoT), pořádala ve čtvrtek 14. dubna první HW Partner Day, na kterém se sešla odborná veřejnost a zástupci firem, které chtějí působit na českém IoT trhu. Na setkání dorazilo 170 účastníků.

Čtvrteční HW Partner Day společnosti SimpleCell, určený především budoucím integrátorům a výrobcům hardwaru pro síť IoT, se setkal s nebývalou odezvou. Sešlo se na něm 170 zástupců společností a odborné veřejnosti. Zájem o technologie sítě SIGFOX projevilo celkem 120 firem působících na českém trhu. Prezentaci řešení a možností aplikace technologií IoT obstaralo 9 vystavovatelů.

Managing Partner ve společnosti SimpleCell Pavel Sodomka akci komentuje: “Myslím si, že čtvrteční akce opět potvrdila, že v České republice panuje o Internet věcí obecně velký zájem.

České firmy si uvědomují nutnost sledování nástupu této technologie a její aplikace do firemních procesů. Pro nás to bylo další podnětné setkání. Vždycky se totiž najde někdo, kdo svým dotazem nebo nápadem otevře úvahy o dalším možném využití IoT v praxi.”

Příští akcí, na které se SimpleCell objeví, bude konference “Internet věcí” v rámci cyklu Business Tuesdays pořádaných společností Internet Info. Konference proběhne 4. května 2016 v budově OK System v Praze.

Více informací na: http://www.simplecell.euGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007