. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Doplňte si sbírku katalogů TME!
22. dubna 2016 - 8:22 | Pandatron | Doplňte si sbírku katalogů TME! | Komentářů: 1  

Doplňte si sbírku katalogů TME!

Druhé čtvrt století působení firmy zahajujeme vydáním nového katalogu. Mnoho lidí se ptá, proč ve věku digitalizace tiskneme papírový katalog...

Druhé čtvrt století působení firmy zahajujeme vydáním nového katalogu. Mnoho lidí se ptá, proč ve věku digitalizace tiskneme papírový katalog. Odpověď je jednoduchá – protože je kultovní!

Katalogy TME se staly vizitkou firmy, charakteristickým prvkem, který nás odlišuje od ostatních. Stálí zákazníci je shromažďují v poličkách, noví je na veletrzích zvedají a podivují se, kolik váží takový kolos (ukončme spekulace – téměř 4 kg). Katalog vždy dělá velký dojem.

Doporučujeme, abyste si aktualizovali knihovnu (www.tme.eu).

TME je rodinnou generační firmou existující od roku 1990. Vše začalo u malého obchodu s elektronickými součástkami pro servis a drobnou výrobu, založeného v Lodži (Polsko) bratry Adamem a Zbigniewem Kuczyńskými.V současnosti TME je dnes jedním z největších distributorů elektronických, elektrotechnických součástek, průmyslové automatizace a dílenského vybavení ve Evropě. Firma zaměstnává více než 500 zaměstnanců v centrále v Polsku a dceřiných firmach v dalších zemích.

Obsluhujeme několik desítek tisíc firem v 128 zemích a expedujeme 3000 balíků denně. Mezi 160 000 nabízených součástek naleznete výrobky většiny významných výrobců elektronických komponent.

Odkazy & Download:
TME Czech Republic s.r.o.
Doplňte si sbírku katalogů TME!GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

host
1. Dne 03. 05. 2016 v 18:01 zaslal host
TME = neseriozní firma
Kdyby alespoň věděli co prodávají. Aneb Guňkal a jeho dovolené. Oblíbená to výmluva když po firmě TME chcete dokumentaci k součástce, co vám prodali. Za mne FUJ.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PGEN170 - Generátor 5 MHz až 170 MHz
Moduly PGEN170, jejichž základem je integrovaný obvod LTC6905, jsou lineárně řízené generátory obdélníkového signálu v rozsahu 5 MHz až 170 MHz.
Skladem od 630 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007