. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
IoT Akcelerátor od Ericssonu nastartuje průmysl
20. května 2016 - 10:49 | Pandatron | IoT Akcelerátor od Ericssonu nastartuje průmysl | Komentářů: 0  

IoT Akcelerátor od Ericssonu nastartuje průmysl

Společnost Ericsson představila nový IoT Akcelerátor kombinující IoT platformu se službami a úložištěm aplikací, kde se zákazníci z oblastí jako veřejná bezpečnost a služby, doprava nebo...

Společnost Ericsson představila nový IoT Akcelerátor kombinující IoT platformu se službami a úložištěm aplikací, kde se zákazníci z oblastí jako veřejná bezpečnost a služby, doprava nebo koncept chytrých měst mohou rychle a efektivně propojit s partnery a následně získat investice a realizovat své nápady. IoT Akcelerátor umožní vyvinout a implementovat nová IoT řešení a současně překonat bariéry spojené s cenou a komplexitou tohoto procesu.

Tempo, jakým se rozvíjí a mění oblast IoT je nezastavitelné, v současné době existuje na 50 milionů chytrých zařízení umožňujících implementaci platformy vyvinuté a spravované společností Ericsson. IoT Akcelerátor umožní zákazníkům využít příležitosti, které nabízí oblast IoT a najít rychlé řešení integrovatelné do stávajícího systému, čímž dojde k minimalizaci nákladů.

IoT platforma si poradí se správou dat, fakturací, správou zařízení, správou konektivity i s analýzami. Akcelerátor bude využívat cloudový systém a softwarové řešení Ericssonu včetně podpory NB-IoT, LTE Cat-M1 a EC-GSM-IoT. Nabídka bude využívat kompletní portfolio služeb společnosti Ericsson od počátečního nastavení, přes obchodní poradenství, vývoj a údržbu aplikací až po systémové integrace. Nabídka zahrnuje také propojení s úložištěm aplikací,což umožňuje společnostem vývoj řešení v blízké spolupráci s ekosystémem partnerů i s jejich zákazníky.

Úspěšné zapojení zákazníků vyžaduje schopnost adaptace na lokální preference, dodržování specifických regionálních regulatorních požadavků a požadavků odvětví. Je tedy třeba přicházet s řešeními, která jsou rychle aplikovatelná na trh. Z tohoto důvodu bude Ericsson IoT Akcelerátor podporovat lokální centra, která se pak budou podílet na globálním řízení. ”Věříme, že organizacím umožníme propojit osoby, zařízení a propojené produkty co nejrychlejším a nejefektivnějším způsobem,” říká Jiří Rynt ze společnosti Ericsson.

Příkladem konceptu založeném na aplikaci IoT Akcelerátoru je například systém veřejné dopravy a propojených autobusů ve městě Kigali ve Rwandě. Operátoři monitorují jednotlivé jízdní řády, což umožňuje přizpůsobit trasu autobusu aktuální dopravní situaci na silnicích nebo dle uzavírek, aby byla cesta co nejrychlejší a nejefektivnější. Zároveň je možné poskytovat cestujícím přesné informace o tom, kde se autobus nachází a kdy dorazí do stanice. Toto řešení je poskytováno skrze cloud a je kompletně řízeno a udržováno společností Ericsson a jejími partnery. IoT Akcelerátor bude globálně dostupný ve třetím čtvrtletí roku 2016.

Zdroj: Ericsson IoT Accelerator enables industries to put data to workGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB teploměr a vlhkoměr
Digitální USB teploměr a vlhkoměr s možností připojení externího čidla, funkcí termostatu se zasíláním e-mailu i přenosem dat na webový server.
Skladem od 600 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007