. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Vyhrajte s časopisem DPS vývojovou desku!
7. září 2016 - 4:53 | Pandatron | Vyhrajte s časopisem DPS vývojovou desku!   verze pro tisk

Vyhrajte s časopisem DPS vývojovou desku!

Vyhrajte s časopisem DPS jednu z deseti vývojových desek MPLAB Xpress Evaluation Board od společnosti Microchip.

Nová deska MPLAB Xpress Evaluation Board zahrnuje integrovaný programátor, PIC16F18855 MCU a mikroBUS konektor pro návaznost na více než 180 rozšiřujících desek Click boards od firmy MikroElektronika.
Všeobecně zaměřený, 8bitový mikrokontrolér PIC16F18855 poskytuje nejširší dostupnou nabídku nezávislých periferií (Core Independent Peripherals).

Vývojová deska může být použita spolu s novým MPLAB Xpress Cloud-based IDE od Microchipu. MPLAB Xpress nabízí snadný způsob seznámení se s PIC mikrokontroléry. Bez nutnosti stahování, přihlašování nebo nastavování je možné rovnou zahájit vlastní vývoj. Cloudová IDE, která je k dispozici zdarma, poskytuje nejžádanější vlastnosti MPLAB X IDE pro PC, notebooky a tablety připojené k internetu. MPLAB Xpress nabízí kompletní sadu nástrojů, která zahrnuje knihovnu s příklady kódů ověřených společností Microchip, rozhraní pro připojení k MPLAB Code Configurator (MCC) 3.0 pro nastavení periferií a automatické generování kódu mikrokontroléru přes GUI, integrovaný MPLAB XC kompilátor, podporu pro programovací/odlaďovací hardware a také 10 GB prostoru pro bezpečné online uložení dat prostřednictvím účtu myMicrochip. Uživatelé mohou snadno přenést své projekty do plnohodnotného prostředí MPLAB X IDE, které si lze stáhnout. Platforma MPLAB Xpress Community navíc umožňuje vývojářům sdílet své kódy, nápady i zkušenosti.

MPLAB Xpress Evaluation Board se připojuje k hostujícímu počítači (PC, Mac nebo Linux) jako USB Mass Storage zařízení a umožňuje uživateli jednoduše způsobem „drag and drop“ přetáhnout exekuční (.hex) soubor aplikace k programování.

Navštivte stránku www.microchip-comps.com/dpssept16 a vyhrajte MPLAB Xpress Evaluation Board!

Více informací na: http://www.dps-az.cz/rubriky/aktualni-zpravy/id:29363GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007