. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Velké otevření TME na Afriku a Blízký východ!
25. listopadu 2016 - 7:46 | Pandatron | Velké otevření TME na Afriku a Blízký východ! | Komentářů: 0  

Velké otevření TME na Afriku a Blízký východ!

Transfer Mulitsort Elektronik dobývá nové trhy, doposud opomíjené mnoha evropskými dodavateli! Více než 800 vedoucích výrobců elektronických součástek se přestalo starat o...

Transfer Mulitsort Elektronik dobývá nové trhy, doposud opomíjené mnoha evropskými dodavateli! Více než 800 vedoucích výrobců elektronických součástek se přestalo starat, jak dodat svůj sortiment do Tanzánie či Bahrajnu… To je už naše starost!

Pro zákazníky z Afriky a Blízkého východu jsme spustili stránky www.tme24.com a nové oddělení prodeje, které zajišťuje obsluhu v angličtině, francouzštině, arabštině a svahilštině.

Co najdou naši zákazníci na platformě tme24.com?

  • informace o ceně a dodací lhůtě do zvolené země;
  • od roku 2017 servis objednávek online.

Zohlednění Afriky a Blízkého východu v politice TME je důležitým prvkem realizace naší mise, kterou je dodávání součástek do různých koutů světa co nejrychleji a co nejlevněji.

A to není všechno!
TME podporuje vzdělávání v Africe a na Blízkém východě organizováním workshopů a dodáváním elektronických a elektrotechnických součástek, komponent dílenského vybavení a průmyslové automatizace vzdělávacím institucím.

Transfer Multisort Elektronik, existující od roku 1990, je v současnosti jedním z největších evropských dodavatelů elektronických a elektrických součástek, dílenského vybavení a průmyslové automatizace. Firma zaměstnává téměř 600 pracovníků v ústředí v Polsku a dceřiných společnostech v dalších zemích. TME nabízí téměř 200 000 elektonických součástek od známých světových výrobců, které distribuuje do 130 zemí světa.

Otázky a prosby v této oblasti zasílejte prosím na adresu edu@tme24.com

Více informací lze najít na stránkách www.tme.eu.

Odkazy & Download:
TME Czech Republic s.r.o.GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PSDR - SDR přijímač, modul
Modul digitálního (SDR) přijímače pro krátkovlnná pásma s výměnným krystalem. Dodáván s krystalem pro pásmo 80m (3,5 MHz)
Skladem od 529 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007