. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Google zajímá československá geolokační aplikace SpaceSpy

Google zajímá československá geolokační aplikace SpaceSpy

Česká společnost Degirans SE podporující startupové projekty s celospolečenským dosahem představila v listopadu na 6. ročníku mezinárodního WebSummitu v Lisabonu projekt geolokační aplikace Spacespy.

Česká společnost Degirans SE podporující startupové projekty s celospolečenským dosahem představila v listopadu na 6. ročníku mezinárodního WebSummitu v Lisabonu projekt geolokační aplikace Spacespy. V silném konkurenčním prostředí má mobilní apka šanci na úspěch.

Společnost Degirans SE na summitu, který se konal 7. – 10. listopadu v Lisabonu, prezentovala československou geolokační mobilní aplikaci SpaceSpy. Výsledkem účasti bylo navázání komunikace se společností Google, která bude pokračovat i v následujících měsících. Účast na WebSummitu tak podle členky představenstva Degirans SE Beaty Pilné splnila svůj účel.

“Účast na WebSummitu byla pro nás důležitá, protože jsme získali informace o mezinárodní startupové scéně, nové kontakty a zároveň inspirativní nápady, jak řešit případné problémy, se kterými se potýkají jiné startupové projekty,” sdělila Beata Pilná.

Z prezentace, kterou měla společnost Space Spy Europe s.r.o na místě, je jasné, že o aplikaci je zájem.“Zjistili jsme, že je pro nás teď důležité zaměřit se na produktovou stránku aplikace SpaceSpy. Jde o to vyzdvihnout pouze jednu z mnoha jejích funkcionalit a tu více propagovat,“ dodává majitel Space Spy Europe s.r.o. Richard Olšovský.

WebSummitu se účastnilo přes 20 000 společností a více než 2 000 startupů ze 150 zemí světa.

Česká společnost Degirans SE se orientuje na startupy, které mají společenský přesah. Zajímá se o projekty, které hledají nejen investora, ale i mentora pro svůj další rozvoj.

Československá startupová společnost Space Spy Europe s.r.o. vyvinula mobilní aplikaci SpaceSpy. Ta slouží jednak jako geolokační vyhledávač, který dokáže najít osoby a firmy na základě požadovaných kritérií, s členy lze komunikovat přes chat nebo hromadně. Hromadnou komunikaci je možné využít pro marketingové účely nebo průzkumy. Zároveň svým uživatelům nabízí možnost přivýdělku. V současné době má okolo 5000 aktivních uživatelů především z České republiky, Slovenska a Maďarska.

Zdroj: Degirans SEGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
GPS-320FW
Kompletní GPS přijímač se ziskovou anténou a komunikačním rozhraním RS232 / TTL.
od 1490 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007