. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Firma steute na veletrhu SPS IPC Drives
5. prosince 2016 - 6:49 | Pandatron | Firma steute na veletrhu SPS IPC Drives   verze pro tisk

Firma steute na veletrhu SPS IPC Drives

Obchodní divize "Wireless" společnosti steute představí na veletrhu SPS IPC Drives druhou generaci přístupových bodů pro bezdrátové sítě sWave.NET®.

Úkol těchto nových komponent v průmyslových bezdrátových sítích se nezměnil: sbírají signály z bezdrátově připojených spínačů a prostřednictvím Wi-Fi nebo Ethernetu je předávají do informační sítě zákazníka.

Nové síťové komponenty jsou výrazně kompaktnější než předchozí generace a lze je jednoduše připevnit na místo prostřednictvím magnetické příchytky nebo šroubů. Současně nabízejí další funkce a možnosti. Například jejich spotřeba je výrazně menší, adaptér Wi-Fi je vestavěný ve společném krytu a vstupní napětí nyní může být v rozpětí 12 až 24 V DC. Externí antény umožňují tato bezdrátová zařízení co nejlépe přizpůsobit podmínkám prostředí.

Uživatelé nyní mohou – a to je také novinka – eliminovat dříve nezbytný aplikační server, protože bezdrátové signály jsou posílány přímo z přístupového bodu do informačního systému zákazníka, kde jsou také zpracovávány.

Prostřednictvím nových přístupových bodů mohou být do bezdrátové sítě integrovány všechny bateriově napájené bezdrátové spínače a snímače zavedené platformy sWave.

Ty jsou nyní dostupné pro frekvence 868, 915 a 922 kHz, což znamená, že splňují podmínky norem pro použití v Evropě, Severní Americe, Austrálii a Japonsku, a bezdrátovou síť sWave.NET® lze tedy použít kdekoliv na světě.

Více informací na: http://www.rem-technik.skGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007