. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Innovation Day a DVB-T2
9. prosince 2016 - 5:15 | Pandatron | Innovation Day a DVB-T2 | Komentářů: 0  

Innovation Day a DVB-T2

Jak se televizní diváci vypořádají s přechodem na nový standard vysílání DVB-T2, který Českou republiku čeká počátkem roku 2021?

Jak se televizní diváci vypořádají s přechodem na nový standard vysílání DVB-T2, který Českou republiku čeká počátkem roku 2021? Na co se budou muset připravit operátoři sítí a provozovatelé televizního vysílání? Jaký je stav realizace schválené vládní Strategie přechodu na DVB-T2? Na to odpoví konference Innovation Day, jež se uskuteční v úterý 24. ledna 2017 v Clarion Congress Hotel Prague v pražských Vysočanech. Akce se koná pod záštitou ministerstva průmyslu a obchodu a za osobní účasti ministra Jana Mládka, který vystoupí s úvodním projevem. Hlavním partnerem konference jsou České Radiokomunikace (CRA).

Neexistuje jiná událost, kde by byla příležitost dozvědět se o chystaném přechodu na DVB-T2 tolik informací na jednom místě. Na Innovation Day se představí bezmála desítka prezentujících z institucí a společností jako jsou Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR (MPO), Český telekomunikační úřad (ČTÚ), Česká televize, CRA nebo HP Tronic a přiblíží své aktuální plány v rámci připravovaného přechodu na DVB-T2. Vystoupí například předseda Rady ČTÚ Jaromír Novák, technický ředitel Ivo Ferkl z České televize nebo Martin Gebauer, generální ředitel CRA. Zahraniční zkušenost přiveze Norbert Grill, technický ředitel rakouské ORS.

Cílem Innovation Day je rozptýlit obavy veřejnosti před výměnou televizních přijímačů a vyvolat veřejnou diskusi o optimalizaci přechodu na DVB-T2 a přidané hodnotě této nové generace televizního vysílání.

Konference se uskuteční 24. ledna 2017 od 9:00 hodin v Clarion Congress Hotel Prague, více informací naleznete a registrovat se můžete na webu www.innovationday.cz.

Zdroj: České Radiokomunikace a.s.GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Vývojový kit MEGA48X
Levnější varianta univerzálního vývojového kitu s obvodem ATmega48 společnosti ATMEL je vhodná jak pro začátečníky, tak i profesionály.
Skladem od 545 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007