. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Lidl podporuje energii z obnovitelných zdrojů
17. února 2017 - 7:36 | Pandatron | Lidl podporuje energii z obnovitelných zdrojů | Komentářů: 2  

Lidl podporuje energii z obnovitelných zdrojů

Společnost Lidl Česká republika uzavřela kontrakt se společností E.ON Energie na dodávku elektrické energie z obnovitelných zdrojů na rok 2017. Chce tak přispět ke snížení emisí.

Od 1. 1. do 31. 12. 2017 odebírá Lidl 100 % svého skutečně odebraného množství elektrické energie od společnosti E.ON Energie pouze z obnovitelných zdrojů. Tato energie pokrývá 98 % veškeré elektrické energie, již Lidl využívá pro své prodejny i logistická centra.

Díky zelené elektřině ve všech svých prodejnách a logistických centrech Lidl ušetří ročně více než 121 tisíc tun CO2. To odpovídá množství emisí, které by vyprodukoval osobní automobil, pokud by absolvoval cestu kolem světa celkem 15 600 krát.

„Jako společensky odpovědná firma považujeme za přirozené chovat se ke svému okolí co nejšetrněji. Touto cestou chceme aktivně přispět k ochraně přírodních zdrojů i ovzduší a tím i zdraví nás všech,“ komentoval rozhodnutí společnosti pro zelenou elektřinu Martin Molnár, jednatel společnosti odpovědný za nemovitosti.

Společnost Lidl otevřela prvních 14 prodejen v České republice v červnu 2003. V průběhu jejího působení na českém trhu rozšířila obchodní síť na 233 prodejen. Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické svou vysokou funkčností, účelovostí, příjemným a čistým prostředím. Jasné a přehledné rozdělení jednotlivých uliček umožňuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci.

Filosofie prodeje společnosti Lidl je založena na vlastních produktech prodávaných pod vlastními značkami. Veškerý sortiment zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lidlu dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti všech potravin je krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží.

Společnost Lidl pro své zákazníky připravuje pravidelné tematické týdny. Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost, kancelář, sport, zábavu nebo kutilství.

Zdroj: LidlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (2):

Zobrazit starší 30 dnů (2)...

host
2. Dne 26. 02. 2017 v 19:01 zaslal host
kvalita
LED žárovky v lídlu jsou podle mě kvalitní tak napůl. mě zajímá jestli blikají jako zářivky nebo svítí bez blikání. to záleží na typu zdroje v žárovkách. jde to lehce poznat když budete kmitat bílou tyčkou, (např tužka s bílým povrchem) nad černým pozadím. pak se objeví nebo neobjeví stroboskopický jev. je vidět plynulá čmouha na ploše kde tužka kmitá, nebo se objeví několik výraznějších poloh tužky a mezi tím jen slabá čmouha. to je v případě že bliká, že zdroj proudu pro LED není dost vyfiltrovaný. LED žárovky z lídlu podle mého pokusu tento jev způsobují částečně. jinak jsou na trhu takové které jev způsobují silně i takové kvalitní co vůbec.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB I/O modul s MCP2200
Malý modul USB I/O a UART s obvodem Microchip MCP2200
Skladem od 243 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007