. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Síla je v desítce
27. března 2017 - 8:33 | Pandatron | Síla je v desítce | Komentářů: 0  

Síla je v desítce

Nový produkt RTB2000 od Rohde&Schwarz představený na výstavě Embedded World v průběhu března 2017 je digitální osciloskop perfektní pro vysoké školy, laboratoře, výrobu, servisní oddělení nebo pro řešení potíží během vývoje.

RTB2000 má největší displej (10,1") s nejvyšším rozlišením 1280 x 800 pixelů ve své třídě s kapacitní dotykovou obrazovkou, kvůli které se dokážete rychle zorientovat v pop-up menu. Tím pádem si můžete snadno nastavit měřítko, přiblížit nebo posunout křivku a mnoho dalšího - pracuje stejně jako váš smartphone.

10-bitový A/D převodník poskytuje až čtyřnásobné zlepšení ve srovnání s běžnými 8-bitový A / D převodníky. Získáte ostřejší křivky s více detaily na daném signálu.

Hloubka paměti 10 Msample je k dispozici pro každý aktivní kanál. Když prokládáte, je dostupných až 20 Msample. To je 10-krát více než u srovnatelných osciloskopů.

R&S®RTB2000 poskytuje uživatelům více než jen běžné funkce osciloskopu. Zahrnuje logický analyzátor, protokolový analyzátor, generátor a digitální voltmetr.

Vyhrazené provozní režimy pro frekvenční analýzy, masky, testy a dlouhé datové akvizice jsou také integrovány. Práce s osciloskopem je jednoduchá a efektivní. Protože je přístroj žhavou novinkou, více informací budeme doplňovat postupně, jakmile budou zveřejněny.

Tabulka pro porovnání s přístroji HMO1002/1202:

V případě zájmu kontaktujte prosím společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic
Síla je v desítceGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WIZ107SR-TTL
Převodník TCP/IP <-> TTL UART s 3,3V úrovněmi a RJ45 konektorem.
Skladem od 650 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007