. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Samsung otevírá novou pobočku pro klimatizační jednotky

Samsung otevírá novou pobočku pro klimatizační jednotky

Novou infrastrukturou v podobě specializované distribuce a rozšíření služeb zvyšuje Samsung svou konkurenceschopnost v oblasti klimatizačních jednotek.

Společnost Samsung Electronics otevírá novou evropskou pobočku pro klimatizační jednotky v nizozemském Amsterdamu. Provoz zahájí v dubnu 2017 a měla by sjednotit obchodní aktivity doposud řízené z poboček napříč 17 zeměmi. Nadále budou působit v jednotlivých zemích lokální zaměstnanci – stejně jako doposud.

Od otevření nové pobočky si Samsung slibuje zvýšení prodejů klimatizačních jednotek na evropském trhu. Samsung odhaduje, že Evropa se stane druhým největším B2B trhem s klimatizacemi na světě. Už tento rok zaznamenal trvalý růst 3,6 miliard dolarů a předpokládá se, že do roku 2020 vzroste na 4,2 miliard dolarů.

Samsung přichází v rámci prodeje klimatizačních jednotek s novými produkty včetně inovativní 360° kruhové kazetové jednotky a systému DVM S (digital variable Multi Smart - VRF).

„Inovativní řešení klimatizačních jednotek Samsung patří mezi světovou špičku. Naše 360° kruhová kazetová jednotka je díky svému designu a funkcím považována za produkt, který významně změnil a posunul trh," říká Byung-sam Suh, ředitel divize prodeje spotřebičů ve společnosti Samsung Electronics a dodává: „Naším cílem je zdvojnásobit do roku 2020 prodej klimatizací pomocí vylepšení procesů a posílení marketingu."

Amsterdamská pobočka bude první vlaštovkou ve specializované distribuci. Poskytovat bude nejen technologickou podporu, ale i školení a servis, které napomohou urychlit obchodní úspěchy evropské pobočky a jejích obchodních partnerů v Evropě.

Zdroj: SamsungGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Anténa 2J010 - 900/1800/2400MHz
Anténa 900/1800/2400MHz, 90° s konektorem SMA
Skladem od 83 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007