. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
SAGEM COMMUNICATIONS a CODICO: společně do nové budoucnosti na trh M2M

SAGEM COMMUNICATIONS a CODICO: společně do nové budoucnosti na trh M2M!

Firmy CODICO a SAGEM COMMUNICATIONS, hlavní francouzský výrobce komunikačních modulů M2M v oblasti GPRS / EDGE / 3G, uzavřely společně v únoru tohoto roku kooperační smlouvu pro střední a východní Evropu. Firma CODICO bude nabízet a prodávat na trhu nejnovější M2M moduly od firmy SAGEM.

Společnost SAGEM COMMUNICATIONS se v posledních letech stále více orientuje na odvětví M2M. Výsledkem toho je kampaň „Freedom of Speech for Smart Machines“, při které je v popředí hned 5 nových modulů z vývojových oddělení SAGEM. S těmito moduly si chce upevnit a dále prohloubit pozici mezi hlavními výrobci a prodejci modulů M2M v Evropě.

EDGE M2M modul MO300 / XS300 – dejte vaší aplikaci duši
Oba EDGE moduly MO300 a XS300 jsou v současné době nejmenšími moduly na trhu s technologií EDGE třídy 10. Oba jsou schopné pracovat ve čtyřech pásmech (850 / 900 / 1800 / 1900 MHz) a vykazují svými rozměry 43 mm x 34 mm x 3,5 mm resp. 38,1 mm x 33,4 mm x 3,5 mm velmi malý tvar. V provozním režimu Idle, kdy je modul přihlášen do sítě a je schopen přijímat hovory, je spotřeba modulu méně než 2 mA, která při režimu Off klesne pod 50 µA. Moduly jsou vybaveny teplotním snímačem, digitálním audio rozhraním a plně integrovaným internetovým protokolem – Stack (TCP, FTP, UDP, SMTP, POP3, … atd.). Díky svému velmi robustnímu designu je možné obsloužit i aplikace v automobilové oblasti. MO300 a XS300 jsou funkčně identické, odlišují se pouze stavbou: MO300 je v pouzdru s konektorem, XS300 je v BGA pouzdru.

Linux Powered EDGE M2M modul MO300E / XS300E – ještě nikdy si inteligence nedopřála tolik volnosti
MO300E / XS300E od SAGEM COMMUNICATIONS jsou první moduly, které vývojářům hned od začátku umožňují aplikace, které běží přímo na modulu M2M, programované ve vaší oblíbené řeči a nechat je běžet na Linuxu. Moduly jsou stejně jako všechny ostatní moduly od SAGEM COMMUNICATIONS čtyřpásmové, třídy 10 a podporují GSM, GPRS a EDGE. S rozšířenými možnostmi připojení, jako např. 2 UART, USB 2.0, µWire, SPI, DAI … atd. je vývojářům nabízeno široké pásmo možností rozhraní pro jejich aplikace. Také velmi robustní design a plně integrovaný TCP / IP Stack dávají široké možnosti použití až po segment automobilového průmyslu a zůstávají 100 % kompatibilní s moduly MO300 / XS300.

GPRS modul HiLo – největší koncentrace technologie v nejmenší velkosti
SAGEM COMMUNICATIONS HiLo je se svými plošnými rozměry 27 mm x 27 mm momentálně nejmenší GPRS modul, který je možné nalézt na M2M trhu. HiLo je zde synonymum pro High Features, High Reliability, High Quality jakož i Low size, Low Power Consumption za cenově výhodných podmínek. Modul je schopen pracovat ve čtyřech pásmech a váží díky svým malým rozměrům méně než 4 g. Díky koncentraci na čistě GPRS modul, je spotřeba modulu v rozmezí 1,25 mA a 1,5 mA v režimu Idle (modul je přihlášen v síti a může přijímat hovory). Také tento modul obsahuje integrovaný TCP / IP Stack, je však použitelný pro provozní teploty od – 40 °C do + 85 °C. Protože je kromě toho testován dle automobilových specifikací, je tento modul vhodný pro použití i v automobilové oblasti.
Jak MO300, XS300, tak i HiLo jsou již k dispozici jako první vzorky a první kusy. První vzorky MO300E und XS300E by měli k dispozici být ještě před létem 2008.

Odkazy & Download:
Domovská stránka společnosti CODICO -
http://www.codico.com
Domovská stránka společnosti SAGEM -
http://sagem.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Aktivní GPS anténa 2JM011
Aktivní anténa GPS zajišťuje kvalitní a čistý signál i za zhoršených podmínek.
od 172 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007