. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
HW Kids - konec jedné legendy?
7. října 2008 | Pandatron | HW Kids - konec jedné legendy? | Komentářů: 7  

HW Kids - konec jedné legendy?

Tento týden spustila společnost HW Group (známá svým HW serverem) svůj nový projekt - HW Kids. O tom, že to již s elektronikou nemá zhola nic společného jsme se přesvědčili během pár okamžiků. Znamená to snad konec legendy HW serveru?

Zhruba počátkem tohoto týdne spustila společnost HW Group vlastnící známý HW server zaměřený na elektrotechniku svůj nový projekt, web HW Kids. Web však není zaměřen ani na jednoduché konstrukce pro začínající elektroniky, ani neprodává elektronické stavebnice pro tuto cílovou skupinu, jak by se z názvu mohlo zdát. Tento web je zaměřen čistě na prodej oblečení a další výbavy pro kojence a malé děti, tedy dupačky, chrastítka, dudlíky a další zboží.

Chválihodné je, že u produktů jako je například Chrastítko včelka či Dudlík Míša s "anatomickou latexovou savičkou" je uvedena jako země původu Česká republika. Bohužel však u dalších produktů, jako jsou tepláky, trička a další již toto uvedeno není.

Jelikož se mi nepodařilo na žádném z webů společnosti HW Group najít jakoukoliv zmíňku či vysvětlení tohoto jejich kroku, dává to pouze prostor ke spekulacím. Tím spíš, podíváte-li se na jejich hlavní projekt - HW server, kde již dlouhou dobu vedou články typů výňatků několika vět z datasheetu stále se opakujících firem. Ani jejich vlastní vývoj a prodej se mi nezdá jako příliš fungující (samozřejmě se jedná pouze o můj soukromý názor).
V poslední době se dali zaznamenat pouze dvě větší reklamní kampaně. Jedna je zaměřena na gramofony a ta druhá na usb mikroskopy. Navíc mikroskopy se zvětšením 10x - 200x, přičemž ty dětské například z OD Tesco mají zvětšení až 300x. Jelikož jsem však na stránce s
USB mikroskopem nenalezl jméno výrobce ani zemi původu, pokusil jsem se ho vypátrat sám. Mé stopy skončili až na webu jisté Jihoafrické společnosti ESQUIRE Technologies.

Tak ať již povedou kroky společnosti HW Group k čistě reklamním a prodejním portálů či kamkoliv jinam, ze srdce jim přejeme ať jsou jejich kroky úspěšné a ať prodají hodně dudlíků "anatomickou latexovou savičkou" ;-)

Odkazy & Download:
HW Group -
http://hwg.cz
HW server - http://hw.cz
HW Kids - http://www.hwkids.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (7):

Zobrazit starší 30 dnů (7)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
MRF24J40MA
MRF24J40MA je certifikovaný 2,4 GHz IEEE 802.15.4 bezdrátový modul transceiveru.
od 345 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007