. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Miniaturní WiFi modul Nano WiReach
1. prosince 2008 | Pandatron | Miniaturní WiFi modul Nano WiReach   verze pro tisk

Miniaturní WiFi modul Nano WiReach

Nový miniaturní (v současnosti nejmenší na světě) WiFi modul Nano WiReach™ je univerzálním prostředkem, jak připojit jakoukoli aplikaci do internetu, případně bezdrátově nahradit Ethernet LAN nebo RS232 linku.

Nano WiReach™ představuje embedded Wireless LAN bridge, který snadno připojí jakoukoli aplikaci do 802.11b/g WiFi sítě. Je osazen nedávno uvedeným procesorem iChip™ CO2144 IP Communication Controller™ a osvědčeným WiFi chipsetem Marvell 88W8686.

Modul nevyžaduje žádné WiFi ovladače na straně aplikace, dokonce není ani nutný žádný procesor. Možnost připojení modulu přes několik druhů rozhraní (UART, SPI, RMII a USB) minimalizuje potřebu jakékoli změny stávající aplikace.

Více informací na: http://www.spezial.cz/news/wifi-connect-one-modul-nano-wireach-uart-usb-spi-rmii-interface.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007