. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Miniaturní Ethernet modul Nano LANReach
16. prosince 2008 | Pandatron | Miniaturní Ethernet modul Nano LANReach   verze pro tisk

Miniaturní Ethernet modul Nano LANReach

Miniaturní modul Nano LANReach™ určený ke snadnému připojení jakékoli aplikace do sítě 10/100BaseT Ethernet LAN.

Nano LANReach™ dovoluje nasazení LAN konektivity bez jakékoli znalosti IP stacku nebo potřeby ovladače pro host CPU. Bohatá nabídka rozhraní (UART, SPI a USB) navíc minimalizuje potřebu re-designu host hardware. Sofistikovaný AT+i™ API od Connect One eliminuje potřebu jakýchkoli LAN ovladačů, bezpečnostních nebo síťových protokolů nebo jiných úloh pro host CPU.

Nový Nano LANReach™ je navíc osazen stejným systémovým konektorem jako bezdrátový Wi-Fi modul Nano WiReach™, což umožňuje jednoduchou změnu mezi LAN nebo Wi-Fi připojením k síti.

Více informací na: http://www.spezial.cz/news/connect-one-nano-lanreach-uart-usb-spi-rmii-ethernet-interface.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007