. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Prodlužovák IR 2
Panda ELEKTRONIK

Prodlužovák IR 2

Po uveřejnění zapojení „prodlužováku“ IR dálkových ovladačů jsem dostal jiné, podobné zapojení.

Zapojení na obrázku slouží k přenosu IR signálů na delší vzdálenosti po kabelu. Jelikož je zapojení velice jednoduché, nemá velkou citlivost, ani výkon. Proto se přijímací IR LED musí dát co nejblíže k dálkovému ovládání a stejně tak i vysílací IR LED se musí dát kousek od přístroje, který chceme ovládat.

Zapojení se tak rozdělí na dvě části. U dálkového ovladače je přijímací IR LED, tranzistory a další součástky, poté se z výstupu druhého tranzistoru vede signál kabelem až v ovládanému přístroji a tam se zakončí vysílací IR LED.

Své dotazy směrujte na adresu: miloslav.magdon@seznam.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (3):

Zobrazit starší 30 dnů (3)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Nabíječka Li-ion/Li-pol akumulátorů - PUCHRG
Moduly PUCHRG – nabíječky Li-ion a Li-pol článků představují snadné řešení pro bezpečné a rychlé nabíjení Lithium-iontových a Lithium-polymerových akumulátorů.
Skladem od 180 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007