. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Programování sběru dat a využití vícejádrových procesorů v LabVIEW

Programování sběru dat a využití vícejádrových procesorů v LabVIEW

V průběhu praktického semináře si vyzkoušíte naprogramovat Váš systém pro sběr dat rychleji a efektivněji za pomoci NI LabVIEW grafického programovacího jazyka. Dále se seznámíte s tipy a technikami pro využití vícejádrových procesorů v LabVIEW a dosažení reálného zlepšení výkonu.

Pomocí těchto technik budete nejen připraveni ke snižování ceny a zvyšování efektivity Vašich měřicích a testovacích aplikací s menšími náklady a v kratším časovém období, ale také ochráníte Vaše dlouhodobé investice využitím plného potenciálu nastupující technologie vícejádrových procesorů.

Tříhodinový praktický seminář obsahuje:
- Účast na cvičení, které v LabVIEW krok po kroku naprogramujete na notebooku s dvou-jádrovým procesorem a NI CompactDAQ hardwarem - Porozumíte vícejádrové technologii a jak ji plně využít - Naučíte se používat techniky pro programování vícejádrových procesorů včetně strukturování kódu pro paralelní běh, pipelining a řízení využití paměti

Tento seminář, je určen jak pro stávající uživatele LabVIEW, kteří chtějí prohloubit své programovací schopnosti, tak pro nové uživatele, kteří by chtěli začít využívat výhod grafického programování.

Více informací na: http://digital.ni.com/worldwide/czech.nsf/web/all/A1119161B65853248625753F00584415GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Neděle, 25. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007