. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Povídání o letecké dopravě a SBS-1

Povídání o letecké dopravě a SBS-1

V úterý 10.2. se bude konat v centru Jablonce letošní první a poslední přednáška a povídání o letecké dopravě. Bude se jednat o jakési ohlédnutím především za bezpečnostní letecké dopravy, ale jistě se nevyhnu i takovým tématům, jako jsou budoucnost osobní letecké dopravy, co nás čeká a nemine. Ohlédneme se za uplynulými dvěma lety (od poslední přednášky) co se změnilo a v čem kráčí tato technika kupředu. Nebudou chybět tématické fotografie s komentářem a zajímavé video-ukázky.

Diskuzi bude uvádět OK1ZOO, dá se tedy očekávat její zaměření na letecký navigační systém ADS a ukázky použití přijímače na pásmo 1090MHz - SBS-1.

Více informací na: http://www.kmitocty.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007