. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
INVEX po 18 letech končí
17. února 2009 | Pandatron | INVEX po 18 letech končí | Komentářů: 7  

INVEX po 18 letech končí

Po letech zeštíhlování došli organizátoři veletrhu INVEX k razantnímu rozhodnutí.

Po neustálém zeštíhlování největšího veletrhu informačních a komunikačních technologií INVEX slibovali vždy jeho pořadatelé změnu. Rok co rok tak avizovali řadu plánovaných změn vedoucích k jeho rozšíření a dalšímu růstu. Přesto byl však veletrh konaný v závěru minulého roku opět o něco menší. Tabulkově bylo podle pořadatelů na veletrhu více vystavovatelů než v roce 2007, viditelně však ubyla další řada velkých a ve světě známých firem, které byli ještě v předchozím roce na veletrhu zastoupeny. Místo nich přibylo několik menších firem z Taiwanu a východu vůbec. Otevřena tak byla jen malá část dostupných pavilonů.

Nyní se tedy pořadatelé rozhodli dostát svých slibů a provést radikální změny. Z jejich rozhodnutí vyplynulo úplné zrušení veletrhu INVEX jako takového a zavedení mnohem komornější akce nazvané INVEX FORUM

INVEX FORUM má trvat pouhé dva dny a je prezentováno jako konferenční akce s podtitulem Odborné ICT setkání. Jinými slovy půjde o uzavřené setkání manažerů několika vybraných firem konané ve dnech 5. a 6. října 2009.

Po jeho skončení bude následovat veletrh DIGITEX a INTERKAMERA, které společně začnou až 8. října a potrvají tři dny. Podle pořadatelů budou oba současně konané veletrhy více zaměřeny na oblast digitální zábavy a fotografování. Jinými slovy se zdá, že tak v letošním roce z veletrhu zmizí i poslední výrobci počítačových komponent a rozroste se pavilon počítačových her a konzolí.


Obr. 1: Invex 2008 a stánek firmy Enermax

Navštěvujete INVEX pravidelně? Co si o jeho dosavadním vývoji a plánovaných změnách myslíte? Navštívíte letos veletrh CeBIT v Hannoveru? Diskutujte.

Odkazy & Download:
INVEX - http://www.bvv.cz/invexGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (7):

Zobrazit starší 30 dnů (7)...

host
7. Dne 05. 04. 2009 v 19:50 zaslal host
Bez titulku
Za poslední roky šla úroveň invexu dolů, přesně jak psali někteří přede mnou. Už několikrát jsem váhal jestli tam vůbec jít a já vždycky šel. Jenže málo vystavovatelů a s tím i málo lidí. Ještě si pamatuji invex někdy okolo roku 2002, to otevřeli nový Game Hall a to byl pavilon, kde se nedalo ani projít. Loni? Ani nevím jestli nějaký game hall existuje. Že zůstal digitex je fajn, tam se dá taky hodně vidět. A celkem rád chodím na strojírenský veletrh, sice jiná oblast, ale také zajímavé exponáty.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PBTM s integrovanou anténou
Modul s BTM-112 od firmy Rayson usnadňuje jeho použití a doplňuje modul o anténu.
Skladem od 349 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007