. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Když ani elektronika nemusí být drahá
25. února 2009 | Pandatron | Když ani elektronika nemusí být drahá | Komentářů: 9  

Když ani elektronika nemusí být drahá

Elektronické komponenty rozhodně nemusí být drahé. Příkladem toho mohou být časově omezené akce pořádané firmou EZK.

Rožnovská firma EZK je známá především svou výrobou stavebnic a modulů nízkofrekvenčních zesilovačů. Jejich hlavní nabídkou jsou špičkové nízkofrekvenční zesilovače třídy HiFi všech základních kategorií. K dispozici jsou jak klasické a korekční předzesilovače určené pro nejrůznější aplikace, tak i výkonové koncové zesilovače. Nechybí ani kompletní sortiment příslušenství počínající transformátory a kovovými přístrojovými skříňkami a konče například moduly ochran reproduktorů a podobně. K dispozici je tak kompletní sortiment určený ke stavbě amatérských i profesionálních zvukových sestav.


Obr. 1: KMD7666 - monofonní zesilovače 800W

Když jsem však před časem navštívil jejich moderní elektronický obchod, zaujala mne jejich značně rozšířená nabídka. Kromě komponent pro nízkofrekvenční techniku je možné u firmy EZK zakoupit snad vše, co k elektronice a elektrotechnice patří. K dispozici je téměř 10.000 položek počínajících kompletní řadou pasivních a aktivních komponent v klasickém i SMD provedení, pokračující přes nejrůznější moduly a přístroje a konče například u balícího materiálu v podobě antistatických pytlíků a kartónových krabiček.


Obr. 2: Elektronický obchod

AKCE100
Nyní však firma přichází s nevídanými akcemi. Vždy na časově omezenou dobu v rozsahu jednoho dne i několika týdnů dochází k nárazovým slevám vybraných položek v jejich katalogu. O tom, že se rozhodně nejedná o žádné drobné slevy svědčí i letmý pohled na nalezené akční položky. Většina nalezených elektronických komponent je označena symbolem AKCE50, znamenajícím slevu rovných 50% z běžné ceny. Tak například stabilizátor 7805 je možné v těchto dnech (tedy 25.2.) získat za pouhých 3,70Kč, klasický časovač NE555 je za rovné 2Kč a například optočlen PC817 dokonce za 1,70Kč. Ve všech případech se navíc jedná o konečné ceny s DPH a při jednotkovém množství.


Obr. 3: Obvod NE555

V akci však nejsou jen součástky. Akční nabídky se vztahují na kompletní sortiment firmy EZK a tak je možné v těchto dnech získat se 40% slevou i digitální multimetr a další elektronický a elektrotechnický materiál.

Pro nalezení akčních položek není samozřejmě potřeba procházet každý den všech 10.000 položek. Stačí navštívit elektronický obchod firmy EZK umístěný na adrese http://www.ezk.cz/e-shop a do políčka vyhledávače zadat klíčové slovo AKCE.

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy EZK - http://www.ezk.cz
Elektronický obchod - http://www.ezk.cz/e-shop
Novinky v sortimentu EZK - http://www.ezk.cz/novinky.htmGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Podobné články:

Komentáře (9):

Zobrazit starší 30 dnů (9)...

host
9. Dne 02. 03. 2009 v 07:27 zaslal host
edison
ej dobre ceny keby aj tu na slovensku to tak zlacnelo


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PBTM s integrovanou anténou
Modul s BTM-112 od firmy Rayson usnadňuje jeho použití a doplňuje modul o anténu.
Skladem od 349 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007