. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Chystá se vážný nedostatek pamětí DRAM

Chystá se vážný nedostatek pamětí DRAM

Kvůli vysokému omezení výroby pamětí typu DRAM v minulých měsících se podle odborníků chystá již v polovině letošního roku jejich vážný nedostatek. Na včerejší tiskové konferenci v Taipei (Taiwan) na problém upozornil Frank Huang, předseda Powerchip Semiconductor Corporation.

Podle jeho slov budou zásoby pamětí DRAM vyčerpány již během června a následně budou všichni výrobci elektroniky čelit největšímu nedostatku pamětí za posledních 16 let.

Huang v souvislosti s problémem zároveň vyzval největší výrobce pamětí, zejména v Jižní Koreji a na Tchaj-wanu, aby zrušili omezení výroby a nečekali na sliby a finanční pomoc vlády.

Více informací na: http://www.psc.com.twGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pátek, 23. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,270   USD = 23,522
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007