. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Congatec AG expanduje v České republice

congatec AG expanduje v České republice

Firmy congatec AG, známá svými embedded PC moduly rozšiřuje svou činnost a rozjíždí nové vývojové centrum v Brně.


congatec Qseven Mobility Starter Kit

Firmy congatec AG, přední světový výrobce a dodavatel modulů embedded PC se sídlem v Deggendorfu – Německo rozšiřuje v České Republice svou vývojovou činnost. S účinností od 1. května 2009 přebírá od svého dosavadního obchodního partnera celý jeho konstrukční tým.

Cogantec nijak nezveřejnil jméno svého obchodního partnera ani cenu, kterou za získání jeho týmu zaplatil. Tento tým se sídlem v Brně se skládá celkem z osmi odborných hardwarových a softwarových inženýrů a bude se soustředit na vývoj zákaznických základních desek pro Qseven, XTX a COM Express řešení.

Po rozšíření týmu bude Cogantec po celém světě zaměstnávat již 28 konstruktérů. Nový Cogantec team v Brně bude následně integrován spolu se současným týmem v Plzni, který existuje již od roku 2006. Tím bude zvýšen počet techniků, kteří pracují pro Cogantec v České republice na rovný tucet, tedy 12.

„V poslední době jsme byli svědky zvyšující se poptávky po řešení stavěných na míru. Tento tým odborných inženýrů je výborným doplňkem k naší stávající organizaci a umožní nám rychleji přinášet na trh nové produkty.“ uvedl Gerhard Edi, výkonný ředitel congatec AG ve svém prohlášení.

V průběhu uplynulého roku dosáhl congatec prodeje v objemu přesahujícím 27 milionů euro, což představuje dvojnásobný nárůst obratu v porovnání s předchozím rokem. Společnost navíc očekává pokračující růst obratu i v roce 2009, zasaženém celosvětovou krizí.

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy congatec AG
Tisková zpráva: congatec AG Expands its Design Activities in Czech RepublicGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

Příspěvků: 267
Město: Opava CZ
Členem od:
28. 11. 2008
1. Dne 02. 04. 2009 v 17:48 zaslal adamh.cz
Bez titulku
Super, snad se ty desky zlevní :-)
Více na www.adamh.cz


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PRESTO - Rychlý a univerzální USB programátor
PRESTO je velmi rychlý programátor moderní koncepce. Programuje velké množství součástek - mikrokontroléry, CPLD, FPGA, sériové FLASH a EEPROM, apod.
Skladem od 2196 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007