. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Pandatron.sk – jsme Vám blíž
16. dubna 2009 | Pandatron | Pandatron.sk – jsme Vám blíž   verze pro tisk

Pandatron.sk – jsme Vám blíž

Po úspěšném vybudování pozice nejčtenějšího elektrotechnického magazínu v České republice jsme se rozhodli rozšířit naše aktivity i na slovenský trh. Dnešním dnem tak byla oficiálně spuštěna slovenská mutace webu Pandatron a to na adrese http://pandatron.sk.

V současné době se na webu samozřejmě dále pracuje a probíhá překlad jeho jednotlivých částí. Do budoucna nám však toto rozdělení umožní přesnější zacílení nejen elektrotechnických zpráv či například konaných událostí, ale i lepší možnosti cílení reklamních kampaní pro naše současné i budoucí partnery a další dříve nerealizovatelné možnosti.

Pevně tak věříme že i vám, našim čtenářům přinese tato změna lepší dostupnost informací a postupně i řadu dalších nesporných výhod. Navíc zde nyní mohu i prozradit, že v tomto směru plánujeme v horizontu několika málo dní spustit další, zcela novou službu zaměřenou především na odbornou veřejnost, která nemá v našich krajích obdoby.

Více informací na: http://pandatron.sk







GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Sobota, 24. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007