. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
ON Semi nabízí 110nm ASIC platformu
17. dubna 2009 | Pandatron | ON Semi nabízí 110nm ASIC platformu | Komentářů: 0  

ON Semi nabízí 110nm ASIC platformu

Společnost ON Semiconductor Corp. informovala o nově licencované 110 nanometrové výrobní technologii, která bude po dohodě s LSI Corporation sloužit jako základ pro novou zákaznickou platformu ASIC.

Takzvaný 110 nm System Platform (SP110) umožní firmě ON Semiconductor nabídnout zákazníkům vysokou hustotu integrace a vysoký výkon při minimalizaci výrobních nákladů a času potřebného pro uvedení na trh. Maximální pracovní frekvence 450MHz a kompletní portfolio IP (intellectual property) umožňuje SP110 účinně řešit dosažení vysokého výkonu i splnění funkčních požadavků. Tato technologie tak zákazníkům v první řadě přináší vyšší výkon při nižší spotřebě v porovnání s dnes běžnou 130nm technologií.

„Provedená investice do SP110 představuje náš pokračující závazek k ASIC produktům“ řekl Keith Jackson, ON Semiconductor prezident a CEO. „Máme i představu na budoucí využití této technologie pro aplikačně specifikované standardní produkty – ASSPs (application specific standard products) i standardní produktové platformy vyžadující vyšší digitální výkon při minimalizaci spotřeby elektrické energie.“

Podle podmínek vyplívajících z dohody LSI agreement, ON Semiconductor nabízí rozsáhlou sadu IP, včetně ucelených řešení Xerxes podporujících PCI Express, Gigabit Ethernet a komunikační standard rozhraní XAUI. Zákazníci technologie SP110 budou moci také využít možnost provázání křemíkových bloků s nabídkou portfolia On Semi, tedy například kompletních bloků USB 2.0, Ethernet MAC, paměťová rozhraní řady DDR 1/2/3 či kompletních mikrokontrolérů.

SP110 využívá tzv. Low-K měď (Cu) technologii poskytující až devět kovových vrstev, včetně dvou redistribution layers (RDLs). Tato technologie podporuje základní napěťovou úroveň jádra 1,2V a napětí I/O pinů v hodnotách 1,8V, 2,5V, 3,3V a 5,0V.

Pro více informací o zákaznickém ASIC řešení firmy ON Semiconductor navštivte prosím stránky www.onsemi.com.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
ON Semiconductor Expands Application Specific IC Offering with Investment in 110 nm Technology and Intellectual Property
SP110: 0.11 µm Standard Cell ASICGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PLA8 MICRO - Logický analyzátor pro USB
Logický analyzátor pro USB 2.0, klon Saleae, 8-bitová verze s 10 GS a integrovanou analýzou rozhraní.
Skladem od 825 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007