. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Video: RLX components a RIGOL
27. dubna 2009 | Pandatron | Video: RLX components a RIGOL   verze pro tisk

Video: RLX components a RIGOL

RLX components, s.r.o. vznikla v roce 1995 jako společnost zaměřující se převážně na distribuci elektronických součástek, měřících přístrojů, nářadí a vývojového software.
Díky této komplexní nabídce je firma schopná uspokojit potřeby širokého spektra zákazníků z různých oblastí elektrotechnického průmyslu. Mezi naše významné zákazníky patří firmy z oblasti vývoje a výroby elektronických zařízení, průmyslové automatizace, měření, regulace a informačních technologií.

RLX components s.r.o. je dále výhradním dovozcem produktů například firmy Rigol Technologies Inc., výrobce digitálních osciloskopů, logických analyzátorů, multimetrů a generátorů. Mezi nejpopulárnější patří osciloskopy 2 a 4x300MHz (2GS/S) a logické analyzátory integrované v osciloskopech jako i 120MHz funkční generátory a přesné 6 1/2 místné DMM.

Více informací na: http://pandatron.cz/?tv=24GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pátek, 23. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,270   USD = 23,522
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007