. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Toshiba zrychluje výrobu 32-nm NAND flash

Toshiba zrychluje výrobu 32-nm NAND flash

Japonská společnost Toshiba Corp. zrychluje výrobu svých NAND flash pamětí, založených na dlouho očekávaném, 32-nm výrobním procesu.

Světově první vzorky 32-nm generace produktů jsou již nyní k dispozici, včetně 32Gbit (4GB) čipu. Nejvíce očekávané obvody s kapacitou 16Gbit (2GB) budou ve větším množství dostupné již během července.

32Gbitové obvody jsou určené především do přenosných USB disků – klíčenek a tzv. embedded produktů. Zahájení jejich hlavní produkce je plánováno na červenec 2009, tedy dva měsíce před původním plánem.

Obvody budou vyráběny v Toshiba\'s Yokkaichi Operations, ve městě Mie prefecture, Japonsko.

Více informací na: http://www.toshiba.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007