. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
TI kupuje Luminary Micro
26. května 2009 | Pandatron | TI kupuje Luminary Micro | Komentářů: 0  

TI kupuje Luminary Micro

Společnost TI rozšířila své portfolio mikrořadičů koupí Luminary Micro, hlavního dodavatele 32bitových mikrořadičů vycházejících z ARM® Cortex™-M3

Společnost Texas Instruments Incorporated oznámila, že rozšíří své portfolio mikrořadičů koupí firmy Luminary Micro, která je hlavním dodavatelem 32bitových mikrořadičů vycházejících z ARM Cortex-M3. Přidáním řady Stellaris® firmy Luminary Micro zvýší TI schopnost nabídnout nejúplnější portfolio mikrořadičů v oboru. Tato koupě znamená, že zákazníci nyní mohou využívat inovativních možností mikrořadičů Stellaris spolu s ověřenou zkušeností a technickými možnostmi, které TI poskytuje jako globální dodavatel polovodičových prvků.

Prvky Stellaris umožní společnosti TI oslovit hlavní trhy 32bitových mikrořadičů, a tím poskytnout zákazníkům přístup k univerzálnímu výpočetnímu výkonu průmyslového standardu jádra ARM Cortex-M3 a k pokročilým komunikačním schopnostem řady Stellaris včetně 10/100 Ethernet MAC+PHY, CAN, USB On-The-Go, USB Host/Device, SSI/SPI, UART, I2S a I2C. Obchod byl uzavřen 14. května 2009 (Viz www.ti.com/stellarispr).


Obr. 1: Stellaris® Intelligent Display Module with 3.5" Landscape Display

“Kombinace zkušeností návrhářů Luminary Micro v oboru procesorů Cortex-M3 spolu se zkušenostmi TI v oblasti mikrořadičů MSP430 s mimořádně nízkou spotřebou a vysocevýkonných řadičů C2000™ pracujících v reálním čase teď nabízí zákazníkům TI jeden zdroj mikrořadičů pro téměř každou aplikaci – a to všechno doplněno o nejrozsáhlejší vestavěné zpracování dat a o analogová portfolia,” říká Brian Crutcher, vicepresident útvaru Advanced Embedded Control (AEC) firmy TI.

Řada mikrořadičů Stellaris je zaměřena na cenově citlivé aplikace, vyžadující značnou kapacitu řízení, a schopnosti propojení včetně řízení pohybu, vzdálené monitorování, HVAC a řízení provozu budov, síťové aplikace a přepínače, automatizace výroby, elektronické prodejní pokladny, testovací a měřící zařízení, lékařské přístroje a herní automaty. Nedávno uvedená čtvrtá generace prvků Stellaris, řada LM3S9000, vytváří nový základ pro všeobecný výpočetní výkon a nabízí nové kombinace propojení, konfigurace paměti a pokročilého řízení pohybu.

“Dnešní oznámení je dobrou zprávou pro naše zákazníky,” říká Jim Reinhart, generální ředitel a bývalý výkonný předseda Luminary Micro. “Tímto dalším krokem získávají naši zákazníci nejen výhody oceňované řady Stellaris, ale také užitek z technologické a výrobní síly společnosti TI, která je zkušeným lídrem s globální působností v oblasti vestavěného zpracování dat a analogových procesů.”

Jim Reinhart bude mít na starosti katalog a strategii podnikání v oblasti mikrořadičů ARM jako součásti organizace AEC společnosti TI. Podnikání v oblasti mikrořadičů Cortex-M3 bude pokračovat ze svého sídla v Austinu v Texasu pod názvem TI AEC Austin.

Od mikrořadičů MSP430 pro všeobecné použití s mimořádně nízkou spotřebou až po vysoce výkonné mikrořadiče TMS320C2000™ pro řízení v reálním čase, a nyní ještě 32bitové mikrořadiče vycházející z Cortex-M3, společnost TI nabízí nejširší škálu řešení pro vestavěné řízení. Návrháři mohou urychlit dobu dodání výrobku na trh tím, že budou využívat komplexní programové a technické nástroje společnosti TI a širokou nabídku technické podpory třetích stran.

Mikrořadiče TI jsou jádrem portfolia společnosti TI v oblasti vestavěného zpracování dat a nabízejí významný potenciál pro růst, neboť podle asociace WSTS má trh mikrořadičů do roku 2010 k dispozici trh ve výši 12,1 miliardy USD.

Více informací o řadičích TI najdete na www.ti.com/mcu. Více informací o výrobcích Luminary Micro naleznete na stránkách www.luminarymicro.com.

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy Texas Instruments
Domovská stránka firmy Texas Instruments v českém jazyce
Přehled distributorů

Luminary MicroGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PUSBIO4R - USB - 4x relé + 4x vstupy
Modul PUSBIO4R patří do skupiny nové řady USB – relé a USB – I/O převodníků. Moduly jsou vybaveny výkonovými relé a izolovanými vstupy. Pro ovládání slouží aplikace PUSBIO – Control Software.
Skladem od 735 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007