. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Atmel Rhino+ USB vývojový kit pro SHA-256 autentizační obvod

Atmel Rhino+ USB vývojový kit pro SHA-256 autentizační obvod

Nedávno představený autentizační obvod firmy Atmel se dočkal vývojové a demonstrační desky.

Autentizační obvod AT88SA102S, popsaný v článku Atmel představil SHA-256 autentizační obvod se nyní dočkal vývojové desky. AT88SA102S je obecně použitelný kryptografický autentizační obvod, určený pro ochranu spotřebitelů před padělky elektronických, lékařských a spotřebních materiálů, jako jsou například baterie, inkoustové náplně, testovací proužky, krevní vaky, dýchací trubice a další. Obvody však mohou být použity i pro zabezpečení datových přenosů, jako je například rozhlasové vysílání, přenos zdravotnické dokumentace či jakákoliv jiná elektronická data, firmware či celá datová média.

Rhino+ je malý USB kit s osazeným AT88SA102S autentizačním obvodem, využívajícím SHA-256. Dále na desce osazený AVR mikrokontrolér ATtiny85 obsahuje přeprogramovaný kód komunikující s autentizační obvodem po jediném vodiči. Další řada demonstračních a vývojových programů je volně ke stažení na adrese www.atmel.com/Rhino.

Vývojový kit AT88SA-DK1 Rhino+ je nyní dostupný v celé distribuční síti firmy Atmel. Prodejní cena kitu činí 19,99 USD, případně samotného obvodu AT88SA102S při 100 kusech 0,66 USD.

Více informací na: http://www.atmel.com/RhinoGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007