. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Siemens představuje výkonný průmyslový počítač pro instalaci do skříní o velikosti 19"

Siemens představuje výkonný průmyslový počítač pro instalaci do skříní o velikosti 19\"

Společnost Siemens uvádí na trh nový průmyslový počítač s typovým označením Simatic IPC547C. Jedná se o PC určené k zástavbě do skříně o velikosti 19\". Nové PC je osazeno výkonnými procesory Intel Core 2 Quad/Duo, jeho pracovní paměť může mít velikost až 16 GB. Novinkou je také možnost předinstalace operačního systému Windows Server 2008 nebo integrace grafické karty X4500.

Díky velkému výpočetnímu a grafickému výkonu a systémovým vlastnostem je nový počítač vhodný zejména pro rychlé zpracovávání velkých objemů dat při vizualizaci technologických procesů, pro zpracování obrazu a jako server v průmyslových aplikacích. Pole pevných disků v konfiguracích RAID 1/RAID 5, jež lze přepínat za chodu, zajišťují vysokou spolehlivost výpočetního systému. V přípravě je také redundantní napájecí zdroj.

Nový průmyslový počítač Simatic IPC547C je dvakrát výkonnější než jeho předchůdce, s nímž je kompatibilní v oblasti konstrukce, rozhraní i programového vybavení. Přístroj je zkonstruován pro nepřetržitý čtyřiadvacetihodinový provoz v průmyslovém prostředí při teplotě okolí až 40 °C. PC pracuje bez jakéhokoliv úbytku výkonu i při své maximální sestavě a plném využití jejích komponent. Díky malým rozměrům ho lze instalovat do skříní o rozměru 19\", jež jsou 500 mm hluboké. Přístroj má teplotně řízené nehlučné ventilátory a jeho přetlakový ventilační systém účinně brání pronikání prachu do vnitřku skříně. Speciální držáky pevných disků, příchytky desek a způsob uchycení napájecího kabelu chrání jeho komponenty před nepříznivým působením vibrací a rázů.

Nový počítač lze snadno rozšířit při použití volných pozic PCIe x16 (2.0), PCIe x8, PCIe x1 a současně čtyř pozic PCI pro dlouhé rozšiřující karty. V případě potřeby dvou monitorů lze dodat grafickou kartu PCI Express x16. K dispozici je devět rozhraní typu USB, z toho dvě na čelním panelu a jedno uvnitř (např. pro paměťový modul USB se softwarem). Dvě rozhraní pro gigabitový Ethernet nabízejí i redundanci a současně velké rychlosti přenosu dat. K rychlému a spolehlivému ukládání a uchovávání dat jsou použity pevné disky o kapacitě 500 GB s rozhraním SATA. Pohledem na stavové světelné diody na čelní straně počítačové skříně lze snadno a rychle zkontrolovat stav ventilátorů a teplotu v přístroji.

Skříňový průmyslový počítač Simatic IPC547C lze objednat také s již předem nainstalovaným operačním systémem Windows XP Professional, Vista Ultimate nebo Windows Server 2008. Na objednávku je k dispozici také montážní sada umožňující použít nové PC samostatně jako průmyslovou pracovní stanici nebo server ve velínech a technických kancelářích.

Více informací na: http://www.siemens.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007