. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
ABB rozšíří své portfolio kompomentů pro transformátory

ABB rozšíří své portfolio kompomentů pro transformátory

ABB rozšíří své portfolio kompomentů pro transformátory Akvizice společnosti Comem SpA doplní produktovou řadu komponentů transformátorů. Společnost ABB, přední dodavatel technologií pro energetiku a automatizaci, se dohodl na převzetí italské společnosti Comem SpA, aby rozšířil své portfolio v oblasti komponentů transformátorů. Comem je výrobcem kvalitních transformátorových komponentů, které prodává pod vlastní značkou a také pod značkou Elmek. Společnost sídlí blízko Vicenzy v Itálii a má výrobní a provozní závody v Itálii, Turecku, Brazílii a Číně. Její tržby v roce 2008 přesáhly 70 miliónů USD. Akvizice doplní stávají řadu transformátorů ABB o komponenty vyhovující evropským směrnicím (IEC), které dosud ABB nevyráběla. Společnost je v soukromém vlastnictví a zaměstnává okolo 400 lidí. “Tato akvizice je přesně v souladu s naší obchodní strategií,” oznámil Bernhard Jucker, vedoucí divize ABB Power Products (výrobky pro energetiku). “Komponenty špičkové kvality, které Comem dodává posílí naše portfolio a umožní další rozvoj této obchodní jednotky.\" Transakce podléhá běžným schvalovacím procedurám regulačních orgánů. Obě strany se dohodly nezveřejňovat další podrobnosti transakce.

Více informací na: http://www.abb.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007