. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nové kompaktní přepínače značky Siemens pro průmyslový Ethernet

Nové kompaktní přepínače značky Siemens pro průmyslový Ethernet

Společnost Siemens rozšířila svou nabídku přepínačů pro průmyslový Ethernet o dvě nové řady výrobků: přepínače Scalance XB-000 pro ekonomicky úspornou realizaci malých sítí v topologií hvězda nebo linie a dále přepínače Scalance XF-200 s plochou konstrukcí. Do řady X-100 byl dále přidán kompaktní přepínač pro napájení zařízení po průmyslovém Ethernetu (dle normy Power-over-Ethernet - PoE).

Přístroje řady Scalance XB-000 jsou přepínače pro průmyslový Ethernet bez možnosti managementu. Přístroje s krytím IP20 najdou uplatnění v průmyslovém prostředí a jsou vhodné pro nasazení v instalačních kabinetech. Cenově výhodné přepínače v kompaktním provedení lze snadno upevnit v rozváděči na standardní lištu DIN. Verze XB005, XB008, XB004-1 a XB004-1LD mají až osm elektrických portů s konektory RJ45 nebo čtyři metalické porty RJ45 a jeden port optický.

Přístroj Scalance XF204IRT je první přepínač z nové řady Scalance XF-200. Je méně náročný na prostor díky ploché konstrukci s kabelovým vývodem skloněným šikmo dolů, přičemž vidlice konektorů se zasouvají jako obvykle zepředu. Stejně jako u ostatních switchů třídy X-200, lze i tento přepínač použít v topologii redundantího kruhového zapojení (HSR - High Speed Redundancy Ring, MRP- Media Redundancy Protocol). Switch typu IRT lze navíc použít pro standby spojování dvou takových redundantních segmentů. Tyto i další funkce se nastavují přes integrované webové rozhraní.

Řadu Scalance X-100 nyní doplňuje přepínač pro průmyslový Ethernet s funkcí napájení po Ethernetu (dle normy Power-over-Ethernet - PoE). K jeho dvěma portům tedy mohou být připojeny až dvě zařízení, jež podporují tento standard napájení (např. Scalance W788). K připojení postačí standardní zdroj s napětím 24 V, není tedy nutné doplňovat zdroj s napětím 48 V. Cílem tohoto řešení je úspora nákladů. Přepínač X108PoE lze použít v topologii sítě typu linie nebo hvězda. Stejně jako ostatní switche řady X-100 má i toto zařízení porty typu RJ45 speciálně uzpůsobené pro konektory IE FC RJ45 (FastConnect). Samozřejmostí je odolné kovové pouzdro s krytím IP30. Přepínač lze instalovat na standardní lištu DIN nebo pomocí šroubů přímo na stěnu.

Odkazy & Download:
Domovská stránka společnosti Siemens
Domovská stránka společnosti Siemens v českém jazyceGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
RTL SDR-3+
Nová generace moderních, snadno použitelných RTL SDR přijímačů vychází z vynikajících vlastností obvodů R820T.
Skladem od 1490 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007