. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Diskuze o autentizačních prvcích firmy Atmel

Diskuze o autentizačních prvcích firmy Atmel

Kerry Maletsky a Dianna Ogrodny ze společnosti Atmel Corp. diskutovali o nových autentizačních řešeních z produkce téže firmy.

Na našem webu jsem o nových autentizačních obvodech již dříve informovali článkem Atmel představil SHA-256 autentizační obvod a později i krátkou zprávou informující o uvedení vývojového kitu Atmel Rhino+ USB vývojový kit pro SHA-256 autentizační obvod.

Jedná se o obvody řady AT88SA nabízející výrobcem přeprogramované unikátní sériové číslo a integrovaný SHA-256 algoritmus. Tím tvoří cenově i prostorově efektivní řešení pro zajištění bezpečného ověření celé řady fyzických a logických prvků, prakticky na všech procesorových platformách.

Ze záznamu diskuze dostupném na níže uvedené adrese je patrné, jak velké prostředky společnost Atmel Corp. i nadále vynakládá do dalšího rozvoje autentizačních obvodů. V záznamu jsou zmíněny jak základní přednosti a nabízený potenciál, tak i příklady aplikací obvodů řady AT88SA.

Více informací na: http://www.eg3.com/etc-awards/20090616-atmel.htmGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007