. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Multifunkční operátorský panel Siemens

Multifunkční operátorský panel Siemens

Společnost Siemens rozšiřuje svou řadu přístrojů typu Multi Panel, které jsou určeny pro náročné úlohy operátorského sledování a ovládání jednotlivých strojů nebo celých technologických celků. Nový Simatic Multi Panel 177 má vynikající displej typu TFT o velikosti 6\" se 64.000 barev. Nedílnou součástí jsou různá rozhraní od USB a Ethernetu 10/100 Mb/s, až po RS-485 a Profibus-DP. Vedle operátorského ovládání a sledování strojů a technologických celků je Multi Panel 177 vhodný i pro další úlohy v oboru automatizace řízení.

Do přístroje lze integrovat softwarový programovatelný automat (Programmable Logic Controller - PLC) Simatic WinAC MP 2008 ve verzi WinAC MP177, který přes vzdálené vstupy a výstupy zajišťuje vlastní řízení automatizované technologie. Jako konfigurační nástroj pro toto softwarové PLC slouží, stejně jako pro ostatní řídicí jednotky řady Simatic, program Step 7. Operátorská část Multi Panelu se konfiguruje pomocí vývojového prostředí Simatic WinCC flexible 2008 SP1 ve verzi Compact nebo vyšší.

Nový Simatic Multi Panel 177 6\" Touch neobsahuje rotační komponenty jako je pevný disk nebo větrák, což přináší úsporu v oblasti údržby. Přístroj je vhodný k použití v těsné blízkosti stroje nebo zařízení. Integrovaná trvalá paměť zajišťuje uchování provozních dat v panelu i při přerušení jeho napájení. Kombinace operátorského multipanelu a softwarového PLC je dostupná jako kompletní, předem zkonfigurovaná sestava, která je připravena k okamžitému použití. Tato kombinace také představuje vhodnou náhradu kompaktních přístrojů dosavadní řady Simatic C7, která již v produktové nabídce nefiguruje.

Více informací na: http://www.siemens.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007