. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nové IP-kamery od HDcctv Alliance
23. června 2009 - 7:36 | Pandatron | Nové IP-kamery od HDcctv Alliance   verze pro tisk

Nové IP-kamery od HDcctv Alliance

Několik společností zabývající se zabezpečovacími systémy uvolnilo minulý týden nový standart pro monitorovací a zabezpečovací systémy s vysokým rozlišením. Většina příznivců tohoto standartu přitom doufá, že společnost HDcctv Alliance, představitel tzv. HD CCTV systémů poskytne jednoduší a levnější alternativu pro systémy založené na internetovém protokolu.

Nový standart představuje v první řadě zbrusu nový protokol přenosu dat při vysokém rozlišení přes HD-SDI rozhrání. V budoucnu je navíc plánováno další rozšíření o oboustranný přenos zvuku a přenos napájení společně s obrazovými daty pomocí jediného HD-SDI.

Předseda společnosti Todd Rockoff tvrdí, že nová technologie bude levnější a jednoduší na instalaci i pro společnosti s již instalovanými systémy. Současný trh se pouze pomalu adaptuje na megapixelové IP-kamery, což však neznamená, že by je veřejnost odmítala. Představitelé firmy HDcctv Alliance věří, že v této technologii je budoucnost a že je jejich masové rozšíření pouze otázkou času. IP kamery s vysokým rozlišením jsou totiž ideální pro použití například na rozlehlých prostranstvích, parkovištích, náměstích a podobně. Zde všude nabízejí špičkový obraz umožňující výbornou identifikaci obličeje i při minimálním přiblížení.

HDcctv zatím oslovil firmy jako je Gennum (výrobce HD-DSI čipů), Stretch a OVii (výrobce kamer). Její firemní vztahy však úspěšně sahají dokonce na Intel a Google, kteří tak podporují moderní technologie průmyslových kamer s vysokým rozlišením.

Více informací na: http://www.highdefcctv.orgGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007